یورگن کلوپ از اقدامات مارکوس رشفورد در راستای کمک به کودکان نیازمند علیرغم مخالفت دولت تقدیر کرده و این رفتار را بی نظیر خواند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
مهاجم شیاطین سرخ مدتی است که کمپینی به راه انداخته تا از اهدای غذای رایگان به کودکان نیازمند در طول شیوع ویروس کرونا حمایت کند و دولت محافظه کار را نز مجبور به عقب نشینی در مواضع خود کرده چرا که در ابتدا حاضر به پذیرش این طرح نبودند. این بازیکن ۲۲ ساله چند هفته قبل مدال افتخاری را نیز از ملکه انگلیس دریافت کرد اما همچنان علیرغم مخالفت پارلمان به تلاشهای خود ادامه میدهد. حالا کلوپ یکی دیگر از چهرههایورزشیاست که از اقدامات این بازیکن حمایت کرده است.
یورگن کلوپ اظهار داشت:
” فکر نمیکنم بتوانم کلمات بهتری از آنچه دیگران و افراد باهوشتر از من درباره او گفتهاند پیدا کنم. اما کاری که مارکوس آغاز کرده واقعا باورنکردنی و بی نظیر است. با تمام رقابتهایی که بین باشگاهها وجود دارد در لحظات این چنین به عنوان افراد حاضر در فوتبال و انسان همگی متحد هستیم. بسیار خوب است که وقتی بسیاری از افرادی که در قدرت هستند واکنشی ندارد، پسری که در سختی بزرگ شده و استعداد فوق العادهای داشته هرگز ریشههایش را فراموش نکند. امیدوارم مادرش واقعا به او افتخار کند. من او را خیلی نمیشناسم اما به او افتخار میکنم. او بازیکن یونایتد است که باعث میشود این شرایط عجیب باشد! اما کاری که انجام میدهد فوق العاده است. “

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار