یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید: سیستم نظارتی باید به اشخاص حقیقی و حقوقی توانمند که می توانند گره گشای مشکلات بر زمین مانده و عدیده کشور باشند، فرصتی بدهد تا بتوانند خود را در معرض رای مردم قرار دهند که ان شاالله یک مجلس توانمند را بتوانند شکل دهند.

«شهربانو امانی»، فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو شورای شهر تهران،  درباره انتخابات یازهمین مجلس شورای اسلامی به خبرنگار سیاسی برنا گفت: ثبت نام کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شده است. راهبرد اصلاح طلبان برای ورود به انتخابات باید تبیین و اعلام عمومی شود طبیعتا این مرحله از فرایند انتخابات، ثبت نام است. امیدوارم خانم های توانمند از هر جریان سیاسی که هستند، ثبت نام کنند و امیدوارم که بحث نظارت استصوابی هم در شرایط حساس تاریخی کشور بر اساس مرِّ قانون باشد.
این فعال سیاسی اصلاح طلب با ابراز امیدواری برای تسکیل یک مجلس کارامد اظهار کرد: سیستم نظارتی باید به اشخاص حقیقی و حقوقی توانمند که می توانند گره گشای مشکلات بر زمین مانده و عدیده کشور باشند، فرصتی بدهد تا بتوانند خود را در معرض رای مردم قرار دهند که ان شاالله یک مجلس توانمند را شکل دهند.
شهربانو امانی درباره سرلیستی اصلاح طلبان توضیح داد: منتظریم ببینیم که ستاد انتخابات شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان چه فرایندی را پیش روی جریانات سیاسی اصلاح طلب و کاندیداها و افراد تاثیرگذار می گذارد. حزب کارگزاران هم درباره سیاست انتخابات به نتیجه خواهد رسید و قطعا اگر فرایند درست طی شود، از لیست ارائه شده آینده حمایت خواهم کرد. مولاوردی به عنوان یک شخصیت اثرگذار و فعال، چه کاندیدا شود و چه سرلیست از او نیز حمایت خواهم کرد.
او گفت: در شرایط حساس کشور ان شاالله آستانه تحمل تصمیم گیران و تصمیم سازان با توجه به مطالبات مردم افزایش یابد و به مردم به عنوان ولی نعمت ها و صاحبان اصلی کشور و نظام نگاه کنند. مردم زمانی پای صندوق های رای خواهند رفت که بتوانتد کاندیدای مورد نظر و سلیقه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار