Stickman Trick Soccer یک بازی سرگرم کننده فوتبالی است که در هر صحنه برای رسیدن به گل، کاربرانش با چالش های جدیدی روبه رو می شوند.

فوتبال یکی از ورزش های هیجان انگیز دنیا است که توانسته طرفداران بسیاری از سراسر جهان به خود جذب کند. از نگاه مردم غیر فوتبالی شاهد تعدادی افراد بیکار هستیم که در زمینی مستطیل شکل و سبز رنگ به این طرف و آن طرف دنبال توپ میدوند. اما وقتی که وارد جریان کار می شویم و از نگاه یک فرد علاقه مند به صحنه های مختلف نگاه می کنیم، شاهد موارد هیجان انگیز و زیبایی هستیم که هر کسی قادر به درک آن ها نیست.
در جهان دیجیتال و در میان انبوهی از بازی اندروید و آیفون نیز می توان آثار جذابی برای به دست آوردن تجربه ای منحصر به فرد در گوشی هوشمند شخصی خود پیدا کرد. از جمله آن ها باید به بازی جدید و سرگرم کننده Stickman Trick Soccer اشاره کنیم. محیط بازی به دلیل فوتبالی بودن بیشتر برای افراد ورزشی مناسب است، اما بدون شک گیم پلی جذاب آن به شکلی توسعه داده شده که می تواند هر کسی با هر سلیقه ای، جذب بازی شود.
همه چیز در این بازی سرگرم کننده به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده از محیط تا کنترلرها. در دل گیم پلی، قرار است بازیکنان در نقش یک استیکمن ورزشکار مراحل جذاب را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند. کار چندان سختی پیش روی کاربران نیست و تنها باید با چند شوت حساب شده، گل بزنند. در هر مرحله شاهد این هستیم که دروازه در نقطه خاصی قرار داده شده است. شما باید با چند شوت دقیق و استفاده از المان های جای داده شده در محیط، توپ را در درون دروازه قرار دهید.
همان طور که گفته شد، کنترل توپ به ساده ترین شکل ممکن صورت می گیرد. برای آنکه بتوانید به توپ جهت دهید و درنهایت قدرتی برای ضربه زدن مشخص کنید، باید فلشی که از روی توپ به بالا آمده و با رنگ سبز مشخص شده ...

سرخط اخبار