آقای تاج هندوانه ها را دست کی دادی؟

خبر آنلاین چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۶
حرف های محمد حسن انصاری فرد در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما تنها و تنها بخشی از واقعیت های فوتبال ما بود؛ اینکه مدیران برای آنکه هیچکس را بازی ندهند، حتی شده 10 پست را به یک نفر می دهند.

محمدرضا ساکت دبیر کل واقعی فدراسیون فوتبال که استعفایش به خاطر بازنشستگی، فرمالیته بود، حالا چند پست دیگر از جمله سرپرستی تیم ملی، رئیس آکادمی فوتبال، عضو کمیته فنی فوتبال، عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی را هم دارد.
او تنها رکورددار در این زمینه نیست. امیرمهدی علوی هم در طول روز اینقدر زمان دارد که چندین و چند پست را با هم برعهده دارد. هم به سفرهای خارجی برود، هم کارهای تیم ملی را راه بیاندازد، هم کارهای روابط عمومی را هماهنگ کند، هم مترجم ویلموتس باشد، هم مترجم تاج باشد، هم بیانیه بنویسد، هم به کمیته ها بگوید چه بگویند و چه نگویند و هم قرارها و برنامه های تاج را مدیریت کند. تازه اخیرا هم بحث یکی شدن روابط عمومی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مطرح شده است. تصور کنید اگر این اتفاق بیفتد آن وقت علوی باید به چند چیز دیگر هم رسیدگی کند.
در حالی که مغزمان سوت می کشد، این سوال از مهدی تاج مطرح می شود؛ واقعا هیچ آدم دیگری در این فوتبال نیست که شما به او اعتماد داشته باشید؟ چرا هرکس به فدراسیون فوتبال می آید خیلی زود فراری می شود؟ اژدر شهابی چرا نیامده رفت؟ علی جوادی چرا فقط مدت کوتاهی در روابط عمومی دوام آورد؟ شاید به این دلیل که تصور می کردند فقط در ظاهر مدیر روابط عمومی هستند و کار را در واقع یکی دیگر مدیریت می کند.
علوی و ساکت با یک دست چند هندوانه را برداشته اند؟ اصلا چطور می رسند تمام این وظایف را انجام دهند؟ ارتباط با رسانه خودش پروژه سنگینی است. چطور علوی وقت می کند علاوه بر روابط عمومی و حضور در پست مدیر رسانه ای تیم ملی 10 تا کار دیگر را هم انجام دهد؟ اصلا انتقاد به علوی نیست. انتقاد به مهدی تاج است که مدام ...

سرخط اخبار