آقازاده گفت : استان مرکزی در سال ۹۸ در رونق تولید بسیار موفق عمل کرد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک ؛ استاندار مرکزی شامگاه پنجشنبه در برنامه تلویزیونی «اینک بهار» در شبکه آفتاب با بیان اینکه بیش از ۱۵ هزار شغل پایدار در سال ۹۸ در استان مرکزی ایجاد شد که در مقایسه با سال ۹۷ بیست درصد بیشتر است گفت :  صادرات مواد غیر نفتی از استان در سال ۹۸ به حدود یک میلیارد دلار رسید که با توجه به تحریم های شدید یک موفقیت بزرگ به حساب می آید. آقای آقازاده افزود : در سال ۹۸ یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی به ثبت رسید و استان مرکزی در سال ۹۸ از نظر رونق محیط کسب و کار رتبه چهارم کشور را کسب کرد که این رتبه در سال ۹۷ جایگاه دوازدهم بود.
وی همچنین با اشاره به تشکیل کمیته تحقق شعار سال ۹۹ در استانداری مرکزی گفت : یکی از برنامه های این کمیته شناسایی اولویت های استان برای "جهش تولید" است.
استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش به اقدامات استان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت :  ۷۵ درصد مردم استان مرکزی به توصیه های قرارگاه پدافند زیستی استان عمل کردند و با همراهی خوبشان به تثبیت شرایط کنترل شیوع ویروس کرونا کمک کردند. استاندار افزود: از بامداد جمعه ۸ فروردین محدودیت های شدیدتری برای سفر و تردد های غیر ضرور اعمال می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار