مشی استان اعتدال گرایی است

برنا نیوز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری ، اجرای سیاستهای دولت تدبیر و امید و رعایت مشی اعتدال گرایی ، انتظار استاندار از فرماندار جدید گرمه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا،ولی الله حیاتی در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان گرمه، اظهار داشت: مشی استاندار ایجاد تعامل با همه ارکان حاکمیت در شهرستان با هدف توسعه همه جانبه و ارتباط چهره به چهره با مردم و تلاش در جهت رفع مشکلات مردمی است.
حیاتی با تاکید بر اینکه رفت و آمدهای مدیریتی همیشگی است اما انجام اقدامات ماندگار بسیار مهم است، افزود: باید صادقانه ظرفیت ها، تنگناها و اعتبارات کشور را برای مردم بازگو کنید تا با کمک و مشارکت مردم بتوانیم مسیر توسعه کشور را شتاب ببخشیم.
وی تصریح کرد: دکتر شجاعی در راستای توسعه استان معتقد بر دو اصل مشارکت تمام ارکان حاکمیت نظام و تهیه نقشه راه می باشد که با دستور وی سند توسعه استان تهیه و به تصویب رسید.
حیاتی با بیان اینکه برش شهرستانی سند توسعه استان در اختیار فرمانداران می باشد، تاکید کرد: همه باید در راستای این نقشه راه طراحی شده حرکت کنیم.
وی مطرح کرد: سیاستهای توسعه ای استاندار در بخش های مختلف اقتصادی استان باید در دستور کار همه فرمانداران قرار گیرد.
وی ادامه داد: از زمان حضور دکتر شجاعی تا کنون بیش از ۸۷ مقام ارشد کشور یا به استان آمده اند و یا استاندار با آنان در مرکز ملاقات داشته و برای مباحث مختلف استان برنامه ریزی شده است و به رغم مشکلات اقتصادی کشور بخشی از اعتبارات وارد استان شده است.
وی افزود: بر ثبات مدیریتی اعتقاد داریم و مدیریت استان تصمیمی بر تغییر فرماندار سابق شهرستان گرمه نداشت و این تغییر به درخواست فرماندار بود.
معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی اشاره داشت: چهل و یک سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ما گذاشته است انقلابی که امام راحل با تکیه بر مردم آن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار