کاربران آمریکایی و سایر کشورها در فضای مجازی به دروغگویی و پنهان کاری دولت آمریکا درباره تلفات انتقام موشکی ایران واکنش نشان دادند.

به گزارش مشرق ، پنهان کاری دولت «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا درباره تلفات انتقام موشکی ایران از آمریکا در جریان حمله به پایگاه «عین الاسد» واکنش کاربران فضای مجازی را به همراه داشته است.
«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، «مارک اسپر»، وزیر دفاع آمریکا و سایر مقام های دولت این کشور در ۹ روز گذشته بارها مدعی شده بودند ضربه موشکی ایران به پایگاه عین الاسد هیچ تلفات یا زخمی نداشته است.
بیشتر بخوانید:
با این وجود، پایگاه «دیفنس وان» امروز جمعه زخمی شدن دست کم ۱۱ نظامی آمریکا و انتقال آنها به مراکز پزشکی آمریکا در کویت و آلمان را تأیید کرد. گزارش های متعددی پیش از این گفته اند ده ها نظامی آمریکا در این حملات کشته شده اند.
«لیرد پاپکین»، یک کاربر فضای مجازی در آمریکا زیر توئیت شبکه ان بی سی نیوز درباره خبر زخمی شدن ۱۱ آمریکایی نوشته است: «این یعنی اینکه دولت ترامپ با گفتن اینکه تلفاتی در کار نبوده دروغ گفته است. ۱۱ نفر طوری مجروح شده بودند که مجبور شده اند برای درمان آنها را به مراکز دیگری در خارج از عراق منتقل کنند.»
کاربری دیگر (OscarFactsOly@) هم نوشته است: «به عبارت دیگر، دولت ترامپ وقتی می گفت کسی زخمی نشده دروغ گفته است. چند وقت دیگر اعتراف می کنند که این حمله کشته هم داشته؟»
کاربری دیگر خبری از پایگاه «ای بی سی نیوز» که در آن به کشته شدن ۲ نظامی آمریکایی در آلمان به دلایل نامعلوم در روز ۱۳ ژانویه اشاره شده را بازنشر کرده و نوشته است: «همزمانی جالبی است. از زمان حمله ایران، ۷ نظامی آمریکایی در حوادث اینچنینی کشته شده اند.»
@philosopherki19 توئیت دونالد ترامپ، ساعاتی بعد از حمله موشکی ایران را یادآوری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار