نایب رئیس مجلس:

کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند پای حرفشان بایستند

لوگوی صراط نیوز صراط نیوز . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۴۴
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند پای کار بایستند و توپ را در زمین مجلس نیندازند.

صراط:
علی نیکزاد عصر پنجشنبه در جلسه جمع بندی مصوبات سفر به رفسنجان اظهار داشت: نیت ما از این سفر که بتوانیم گره ی از شهرستانهای رفسنجان و انار باز کنیم.
وی با گرامیداشت یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: حاج قاسم شخصیت بی نظیری بود، ایشان پنج ویژگی عمده داشت که این ویژگی ها، ایمان و یقین به روز جزا، اخلاص، شجاعت و ایمان و عشق به ولایت بود.
وی ادامه داد: ما مدیون مدافعان حرم هستیم، اگر روحیه انقلابی نبود، اگر حاج قاسم دفاع نکرده بود و جبهه مقاومت را تشکیل نمی داد یا باید بی غیرتی را می پذیرفتیم یا باید در کرمانشاه می جنگیدیم.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر دیدگاه ما مثل حاج قاسم بود قطعاً با آرمان انقلاب همگام بوده ایم ، اظهار کرد: اینکه ما دولتمردان و کارگزاران در معنای سه قوه نتوانستیم با آرمان انقلاب، کار را پیش ببریم نقص از ما است.
دولت به جای دعوا به دنبال بستن راه فرار مالیاتی باشد
نیکزاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در کشور ما مالیات به معنای واقعی و درست دریافت نمی شود، در کشور ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم که دولت به جای اینکه دنبال دعوا باشد دنبال بستن راه فرار مالیاتی باشد.
نایب رئیس مجلس با تاکید بر اینکه در آبادکردن شهرها عدالت اجتماعی رعایت نشده و استعداد طبیعی را در جامعه دنبال نکردیم، خاطرنشان کرد: ما در عملکردمان طبیعت را به هم زدیم و عدالت اجتماعی را رعایت نکردیم. ۱۰ استان کشور روز به روز پیشرفت می کنند و ۱۴ استان هر روز فقیرتر، در بودجه ریزی هم همین طور است. باید کل ایران را ببینیم.
نیکزاد با بیان این مطلب که در کشور ما فولاد، قیر، سیمان و بورس روال عادی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار