تبریز- ایرنا- دکتر عبدالرسول نایبی از پزشکان حاذق بیمارستان عالی نسب تبریز بر اثر ابتلا به کرونا به شهدای مدافع سلامت پیوست.

به گزارش ایرنا، جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، با صدور پیامی درگذشت دکتر عبدالرسول نایبی، همکار مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان و متخصص مغز و اعصاب را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است: مرحوم دکتر عبدالرسول نایبی، از متخصصین به نام و مردمی جامعه پزشکی در اثر ابتلا به بیماری کرونا، موجب تاسف و اندوه فراوان گردید. زحمات و تلاش های آن عزیز سفر کرده در خدمت به نظام سلامت و خانواده بزرگ تأمین اجتماعی بسیار ارزشمند و ستودنی است.
با قلبی سرشار از اندوه، عروج این همکار گرانقدر را به خانواده ارجمند ایشان و همکاران محترم سازمان به ویژه کارکنان پرتلاش مدیریت درمان استان تسلیت و تعزیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارد.
روابط عمومی دانشگاه آزاد تبریز هم به همین مناسبت پیامی صادر کرد.
در پیام این دانشگاه آمده است: هر روز داغ عزیزی از قافله خدمتگزاران سلامت و پیشکسوتان جامعه پزشکی، سوز و گدازی تازه بر اعماق جانمان می افکند و از دست دادن یکایک مدافعین سلامت اندوهی ژرف برای خانواده بزرگ خدمتگزار در این عرصه فراهم می کند.
امروز یکی از بندگان صالح خداوند نیز پس از دست و پنجه نرم کردن با ویروس منحوس کرونا، از زندگی فانی رخت بربست و سوی معبود پر کشید.
از دست رفتن پزشک دانشمند گرانقدر مرحوم دکتر عبدالرسول نایبی که از همکاران با سابقه و متخصص توانمند بیماریهای مغز و اعصاب بود و چندین سال در برنامه های سمیولوژی بالینی در بیمارستان عالی نسب تبریز به صورت افتخاری در خدمت آموزش دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز بود، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار