هیچکس نمی تواند بگوید که مسی بد است

برترینها یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴
هم تیمی برزیلی سابق لیونل مسی معتقد است که نباید این بازیکن آرژانتینی را در شکست سنگین بارسلونا مقابل لیورپول مقصر دانست.

ورزش سه: برخلاف رونالدوی برزیلی که اعتقاد دارد لیونل مسی هم در باخت 4 بر صفر بارسلونا در خانه لیورپول و حذفش از نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقصر است، هموطن او دنی آلوس، نابغه آرژانتینی را بی تقصیر می داند.
مدافع برزیلی پاری سن ژرمن که بهترین سال ها و افتخارات دوران بازیگری اش را در کنار مسی در بارسلونا تجربه کرده است، در گفت و گو با ESPN و در پاسخ به این سؤال که آیا بارسلونا فلسفه اش را از یاد برده است، گفت: « فلسفه بازی بارسلونا عوض نمی شود اما در حوزه نقل و انتقالات تا حدودی تغییر کرده است. در فوتبال هم این اتفاقات رخ می دهد. اگر همین تیم امسال سه گانه را می برد، هیچکس چیزی نمی گفت.
در 10، 11 سال گذشته بارسلونا قهرمانی های زیادی در لیگ کسب کرده، کاری که رئال مادرید انجام نداده اما باز هم مردم از رئال مادرید حمایت می کنند چون این تیم در لیگ قهرمانان موفق تر بوده است.
زمانی که رئال از لیگ قهرمانان حذف می شود، همه می گویند:«رئال که خیلی وقت است قهرمان لیگ نشده» اما وقتی این تیم قهرمان اروپا می شود کسی به این موضوع اشاره نمی کند. پس از این بابت می گویم که این انتقادات که بلافاصله پس از حذف تیم ها صورت می گیرند، فرصت طلبانه است آن هم بعد از شکست مقابل یک حریف بسیار خوب مانند لیورپول.»
دفاع از مسی: « بعد از بازی رفت همه می گفتند که مسی بازیکن ماورایی است، یک موجود فضایی است یا هرچیز دیگری که شما می خواهید بگویید. من اما فکر می کنم که او هنوز هم در فوتبال، شخصی دست نیافتنی است و دلیلش هم چیزهایی است که او به تیم می دهد.
حتی اگر اوضاع خوب هم پیش نرود، لئو همیشه بازیکنی خوب است. فوتبال ورزشی تیمی است و همه مسئولیت دارند. ...