بهروز کمالیان که علت دستگیری اش مدت ها کلیدواژه سرچ هکرهای تازه کار بود، عاقبت خوشی در انتظارش نبود و از هک ناسا و سایت های اسرائیلی به جذب فالوور برای سلبریتی های دوزاری رسید.

گروه رسانه: « بهروز کمالیان » اخیراً کمپین و مسابقه اینستاگرامی راه اندازی کرده است تا تعداد دنبال کنندگان سلبریتی هایی که برخی از آن ها برای کیان خانواده های ایرانی - اسلامی یک خطر بزرگ به شمار می روند، بیشتر و بیشتر شود؛ اما بهروز کمالیان کیست و چرا در این گزارش به او می پردازیم؟
به گزارش بولتن نیوز، بهروز کمالیان سال ها با نام مستعار «بهروز آیس» سایت هایی را هک می کرد؛ البته نه برای کسب درآمد و فقط برای تفریح و خوش گذرانی. او در سال 80 گروه آشیانه را تشکیل می دهد. این گروه پنج نفر از دوستان کمالیان بودند که در ابتدا کار، مشکلات امنیتی برخی سایت ها و سرورها را شناسایی و به صاحبان آن ها هشدار می داد.
گروه آشیانه سال 80 سایت و بعدازآن انجمنش را اندازی می کند. تعداد اعضای این انجمن در سال 94 به چهارصد هزار عضو می رسد. هرروز بین ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر بازدیدکننده به انجمن آشیانه مراجعه می کنند و این موضوع باعث می شود سایت آشیانه به یک مرجع امنیت شبکه تبدیل شود.
بهروز کمالیان به عنوان مدیر گروه هک آشیانه، سمینارهایی را هم در دانشگاه های کشور ازجمله دانشگاه صنعتی شریف برگزار می کند. او از طریق عقد قرارداد «تست نفوذ امنیت» با وب سایت ها، بانک ها و سازمان های مختلف، درآمد بالایی کسب می کند. تأمین امنیت نرم افزار، تأمین امنیت شبکه، مشاوره و آموزش هم از منابع جانبی فعالیت و کسب درآمد کمالیان محسوب می شد.
خرداد 97 سایت آشیانه برای آخرین بار فیلتر می شود. این سایت در سال های قبل نیز به دلیل وجود محتوای مجرمانه از طرف کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، فیلتر شده بود. همان موقع خبرهایی نیز در مورد بازداشت بهروز کمالیان و پلمپ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار