درماه هایی که از شیوع ویروس کرونا می گذرد، برخی افراد تلاش کردند در خانه بمانند و جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند اما در این میان بودند افرادی که بنا بر حرفه ای که دارند، سلامت و جان دیگران را به جان خودشان ترجیح داده و به خدمت رسانی مشغول بودند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ آتش نشان ها و نیروهای اورژانس از زحمت کشان این جامعه هستند که نمی توان خدمات آنها را در دوران کرونا نادیده گرفت. در ابتلا به کرونا، تفاوتی میان یک فرد عادی و یک آتش نشان یا نیروی اورژانس وجود ندارد و همه افراد در معرض خطر ابتلا هستند.
اما اگر شما به عنوان یک آتش نشان یا نیروی اورژانس مشغول فعالیت هستید، به دلیل ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی که ممکن است در عملیات ها با دیگران داشته باشید، حتما با توجه به بعضی نکات از سلامت خود و دیگران محافظت کنید.
مراقب باشید اگر بیمار شده اید از حضور در محل کار جدا خودداری کنید. چنانچه علائمی چون تب، سرفه یا تنگی نفس دارید تا بهبود کامل علائم در قرنطینه بمانید. اگر هنگام کار و انجام وظیفه، بدون رعایت اصول ایمنی و مراقبتی با بیمار مشکوک به کرونا یا فردی که کرونای او تأیید شده در ارتباط بوده اید، حتما با پزشک مشورت کنید.
اگر تا اطمینان کامل از ابتلا به کووید- ۱۹ مجاز به کار کردن هستید، حتما موقع حضور در محل کار و عملیات از ماسک استفاده کرده و حتی تا ۱۴ روز پس از مواجهه با بیمار مبتلا به کرونا حتما علائم احتمالی و تب را کنترل کنید. در طول عملیات ها و در ارتباط با بیماران مشکوک به کرونا از ماسک و دستکش استفاده کنید.
تا حد امکان از ماسک های تنفسی استفاده کنید در غیر این صورت، ماسک های معمولی را فراموش نکنید. دستگاه تنفسی N۹۵ سطح حفاظتی بالایی را برای شما ایجاد می کند و شما می توانید در طول کار آن را جایگزین ماسک معمولی کنید.
سعی کنید موقع استفاده از دستگاه تنفسی N۹۵ ریش هایتان را بتراشید تا ماسک به خوبی روی صورتتان قرار گیرد و هوا از اطراف آن به بیرون نشت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار