اتهام‌زنی نماینده مجلس به رانندگان تاکسی رسیدگی جدی شود

لوگوی ایرنا ایرنا . سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۶:۴۰
تهران - ایرنا - مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در نامه ای به رییس هیأت نظارت بر عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران خواستار رسیدگی جدی به اتهام زنی یکی از نمایندگان به رانندگان تاکسی شد.

به گزارش ایرنا، مرتضی ضامنی روز سه شنبه در نامه ای به سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی رییس هیأت نظارت بر عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با موضوع «اهانت و اتهام زنی نماینده مردم ارجمند رشت در مجلس شورای اسلامی به رانندگان شریف تاکسی» تصریح کرده است: به استحضار می رساند اخیرا جناب آقای محمدرضا احمدی نماینده محترم مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی در نشستی، تاکسی ها و تاکسیرانان متعهد، دلسوز و همراه همیشگی نظام را به بنگاه های تبلیغاتی ضد انقلاب متهم کرده اند. اتهامی که  جامعه شریف تاکسیرانان، مسئولان و مدیران این حوزه به شدت آن را نفی و خود را از آن مبری می داند. 
وی افزود: شایسته است جناب آقای احمدی به عنوان نماینده همین قشر از جامعه، همیاری، حمایت و همت تاکسیرانان همیشه در صحنه را در زمان انتخابات به خاطر آورند. عزیزانی که بدون چشم داشت به حمایت و وعده های برخی از نمایندگان در زمان انتخابات، صرفا از سر اعتقاد و تعهدی که به نظام دارند خالصانه در همه مناسبتها حضور فعال داشته و از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند. این عزیزان به تمامی منشورهای اخلاقی و اجتماعی، پیش از حضور در ناوگان حمل ونقل شهری واقفند و پس از احراز شرایط لازم پا به میدان عظیم حمل ونقل می گذارند.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در این نامه افزود: جای بسی تأسف است که روح این قشر کوشا و قانع حمل ونقل یعنی تاکسیرانان را هر از گاهی با نوایی ناموزون می خراشیم. گاهی بر حرفه پر از رنج و زحمت آنان می تازیم و اکنون نیز به جای پیگیری برای تأمین کمترین تسهیلات و حمایت های دولتی در نوسازی ناوگان، احیای بیمه رانندگان،  کاهش هزینه های تأمین و خرید قطعات و ملزومات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار