به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار حسین اشتری با اشاره به اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، با اعلام تشدید محدودیت های تردد، از هموطنانی که برای سفر برنامه ریزی کرده اند، خواست سفر خود را لغو کنند.
رئیس پلیس کشور با بیان اینکه در این طرح فقط ساکنان شهر ها اجازه ورود را خواهند داشت، گفت: مسافران و افراد غیربومی، اجازه عبور از کنار گذرشهر ها را دارند.
او بر مدیریت سفر توسط مسافران و بازگشت هرچه سریع تر آن ها به شهرهایشان تأکید کرد و گفت: از این عزیزان می خواهیم در نخستین فرصت به محل سکونت خود بازگردند.
او بیان کرد: تمام سفر های برون شهری قطع می شود البته خودرو های نقلیه باری حامل مواد غذایی و سوختی، امدادی، انتظامی، درمانی، اورژانس و آتش نشانی از این موضوع مستثنی خواهند بود.
اشتری بر فعالیت واحد های صنفی نظیر نانوایی ها، سوپرمارکتها، فروشگاه های مواد غذایی و خوراکی و سایر مراکز که مایحتاج ضروری و نیاز اولیه مردم را عرضه می کنند، تأکید و تصریح کرد: این صنوف هرگز تعطیل نمی شوند و به شهروندان خدمات ارائه می دهند.
فرمانده نیروی انتظامی با ابراز اینکه لیست صنوفی که باید حتماً تعطیل شوند، تهیه شده است و تا پایان طرح اجازه فعالیت ندارند، خاطرنشان کرد: فعالیت صنوفی که خدمت رسانی آن ها به مردم در حد ضرورت است، به عهده استانداری ها گذاشته شده است.
او از توقیف خودرو، جریمه راننده و پلمب واحد های صنفی در صورت تخلف از قوانین خبر داد و گفت: در صورتی که رانندگان خودرو ها که ورود آن ها به شهر های غیر محل سکونت ممنوع شده، به این شهر ها وارد شوند، مرتکب تخلف شده اند و تا یک ماه خودرو های آن ها توقیف می شود و ۵۰۰ هزار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار