چند روز پیش یک خبرنگار عربستانی اعلام کرد که تیم ملی فوتبال امارات به گابریل کالدرون پیشنهاد همکاری و هدایت این تیم را داده است اما سرمربی پرسپولیس در اقدامی عجیب و البته قابل توجه پای قراردادش با پرسپولیس ماند و به کارش در این تیم ادامه داد.

به گزارش خبرگزاری موج، یک خبرنگار عربستانی چند روز پیش اعلام کرد: گابریل کالدرون ، سرمربی تیم پرسپولیس ایران از طرف  تیم ملی فوتبال امارات پیشنهاد همکاری دارد.
واقعیت این است که این پیشنهاد برای ۲ ماه پیش و قبل از آغاز رقابت های جام خلیج فارس بوده است. در آن زمان فدراسیون فوتبال امارات پیشنهادی به مبلغ ۵ میلیون دلار به کالدرون بابت هدایت این تیم می دهد، اما سرمربی آرژانتینی پرسپولیس آن را در نطفه خفه می کند.
با وجود اینکه کالدرون می توانست این پیشنهاد را قبول کند، غرامت فسخ قراردادش با پرسپولیس را بپردازد و حتی ۴ میلیون دلار هم برایش باقی بماند، اما سرمربی پرسپولیس در اقدامی عجیب و البته قابل توجه پای قراردادش با پرسپولیس ماند و به کارش در این تیم ادامه داد.
با این شرایط به نظر می رسد در شرایطی که اعضای فدراسیون فوتبال امارات استعفای دسته جمعی داده اند، سعی دارند با انتشار خبر پیشنهاد به کالدرون ضعف خود در رقابت های جام خلیج فارس و حذف از این مسابقات را بپوشانند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار