شبکه آب و فاضلاب مشکل سراسر خوزستان است

بسیج نیوز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در بخش آب و فاضلاب، به هر نقطه استان که برویم مشکل وجود دارد؛ سوء مدیریت در بین برخی مسوولان استان ما سبب شده که مردم در این زحمت باشند و ما شرمنده مردم باشیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اهواز، حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان، شنبه شب در مراسم تحویل 110 منزل به مردم سیل زده منطقه عین دو اهواز، اظهار کرد: خداوند می فرمایند ما انسان را برای سختی کشیدن آفریدیم و منزل همه ما عالم آخرت است و هیچ شخصی را نمیتوان در دنیا یافت که مشکلی نداشته باشد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان، در اشاره به مشکل آب و فاضلاب استان، عنوان کرد: در بخش آب و فاضلاب، به هر نقطه استان که برویم مشکل وجود دارد و با توجه به اینکه مقام معظم رهبری به امامان جمعه توصیه کردند که در میان مردم باشند و ضمن پایش مشکلات در جهت برطرف کردن آن ها تلاش کنند، هنگامی که مسوولیت نمایندگی ولی فقیه را پذیرفتم به منطقه عین دو آمدم.
وی افزود: در بحث آب وفاضلاب خدمت رهبری رفتم و به ایشان گفتم که در سابق فکر می کردم محروم تر از مناطق خرمشهر وجود ندارد اما هنگامی که به مرکز استان آمدم متوجه شدم در حاشیه مرکز استان نیز همین مشکلات وجود دارد.
موسوی فرد بیان کرد: سوء مدیریت در بین برخی مسوولان استان ما سبب شده که مردم در این زحمت باشند و ما شرمنده مردم باشیم؛ روز جمعه آب خانه ما در آخرآسفالت نیز با فاضلاب مخلوط شده و حتی برای غسل کردن هم مناسب نبود.
وی افزود: هفته گذشته از دفتر رهبری تماس گرفتند و اعلام کردند که 22 مردادماه به رییس جمهور دستور تامین منابع مالی فاضلاب اهواز داده شده است؛ مسوولان از لحاظ مالی دست بسته هستند و به همین دلیل باید به دنبال منابع مالی رفت.
انتهای پیام/

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار