گزیده ای از پست های ورزشکاران در فضای مجازی را مشاهده می کنید.

به گزارش شریان نیوز ، اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی در میان مردم جهان است که دارای مخاطبان بسیار زیادی است و همین موضوع سبب شده تا افراد مشهور جامعه به ویژه سیاستمداران، ورزشکاران و هنرمندان از آن به عنوان ابزاری برای بیان برخی مسائل و موضوعات و یا دریچه ای برای صحبت با مردم جامعه و هوادارانشان استفاده کنند.
در این گزارش می توانید گزیده ای از فعالیت های مجازی ورزشکاران در ۲۴ ساعت گذشته را مشاهده کنید.
علی کریمی  بازیکن تیم سپاهان تصویری از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد نوشت:
"هیچ وقت ادمهارو با انتظار امتحان نکنید.
چون انتظار ادمهارو عوض میکند!"
شجاع خلیل زاده با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش از تیم پرسپولیس خداحافظی کرد و نوشت:
"بنام خدای پرسپولیس
نوشتن نامه خداحافظی سخت ترین کاری است که می شود با عشق همه دوران زندگی انجام داد. خداحافظی نمی کنم بلکه قصد دارم از شما هواداران تشکر کنم که در این سال ها همیشه و همواره از من حمایت کردید و بدون اغراق باید بگویم که هرچه دارم از شماست. حمایت های شما باعث شد تبدیل به شجاع خلیل زاده ای بشوم که الان هستم.
من هم در این سال ها هیچ گاه برای پرسپولیس که عشق همیشگی من بوده و هست کم نگذاشتم و با وجود مصدومیت های زیاد با همه توان وارد زمین شدم تا بتوانم ذره ای از محبت های شما هواداران را جبران کنم؛ چون خوشحالی شما هواداران خوشحالی من هم بوده و هست.
حالا که دست تقدیر باعث شده راه ما برای مدتی از هم جدا شود باید تشکر کنم؛ تشکر کنم از شما هوادارانی که به واقع مالک حقیقی و معنوی پرسپولیس هستید و حمایت خود را از من دریغ نکردید. تشکر می کنم از آقای برانکو که به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار