وزیر راه و شهرسازی از تجهیز و بهره برداری از ۶ بیمارستان دیگر، حداکثر تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش ایمنا، محمد اسلامی امروز _پنجشنبه، ۲۷ شهریور_ در جریان مراسم بهره برداری از طرح های ملی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهوری، از تجهیز و بهره برداری از ۶ بیمارستان دیگر، حداکثر تا پایان دولت دوازدهم خبر داد و اظهار کرد: این بیمارستان ها در شهرستان های تربیت حیدریه، جهرم، گچساران، مهدی شهر سمنان، تکاب و خمین به بهره برداری خواهند رسید.
وی ادامه داد: امروز چهار بیمارستان در شهرستان های لنگرود، سراوان، زرند و تویسرکان با تجهیزات و مشخصات روز تحویل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است.
امروز طرح های ملی و زیر بنایی وزارت بهداشت و درمان و طرح های جمعیت هلال احمر به صورت ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهوری افتتاح شد. این طرح های ملی در استان های تهران، آذربایجان غربی، اصفهان، سیستان و بلوچستان، کردستان، مازندران و گیلان افتتاح شده است. این پروژه ها شامل بیمارستان آیت الله خویی در خوی، بیمارستان شفا در سقز، بیمارستان خاتم الانبیا ( ص) بهشهر، بیمارستان پوست رازی تهران، مجتمع جامع پیوند حضرت مهدی ( عج ) در بیمارستان مسیح دانشوری تهران، مرکز بیماری های تنفسی زابل، بیمارستان تالش و بیمارستان خاتم الانبیا ( ص) نطنز است.
منبع: ایرنا

سرخط اخبار