بانک پاسارگاد با ارایه تسهیلات ارزی و صدور انواع ضمانت نامه، نقش سازنده ای در تأمین کالا های اساسی، دارو و تجهیزات پزشکی در کشور ایفا کرده است.

این بانک با توجه به برقراری ارتباطات گسترده در سطح بین المللی، وجود دانش و تخصص و بهره مندی از توانمندی کارگزاران خود در سایر کشور ها توانسته اقدامات شایسته ای را در تسریع و تسهیل روند تأمین کالا های اساسی، دارو و تجهیزات پزشکی صورت دهد و در جهت حل چالش های کشور در این بخش ها گام بردارد.
بر اساس این خبر، اعطای تسهیلات ارزی به صادرکنندگان، تجار و فعالان اقتصادی، صدور انواع ضمانت نامه های ارزی، گشایش اعتبارات اسنادی، ثبت سفارش بروات اسنادی و صدور حواله ارزی برای واردات کالا و خدمات بخشی از خدمات ارزی ارایه شده در بانک پاسارگاد است.
ابلاغ و انجام امور اعتبارات اسنادی و بروات اسنادی صادراتی، افتتاح انواع حساب های ارزی و سپرده های مدت دار ارزی، انجام نقل و انتقالات و حواله های ارزی وارده و صادره مشتریان از دیگر خدمات ارزی ارایه شده در بانک پاسارگاد است.
گفتنی است بانک پاسارگاد با تکیه بر توانمندی و تخصص خود و تعهد به رشد و توسعه ی اقتصادی کشور، آمادگی خود را جهت ارایه انواع خدمات ارزی به فعالان اقتصادی با هدف رونق تولید، افزایش اشتغال زایی و تسریع در تأمین کالا های اساسی و ضروری مورد نیاز مردم و همچنین تسهیل در فعالیت فعالان اقتصادی در تأمین کالا هایی مانند تجهیزات پزشکی، خوراک دام و طیور، دارو، گوشت و ... اعلام می کند.
مرکز مشاوره و اطلاع رسانی این بانک به شماره ۸۲۸۹۰ آماده پاسخگویی به مشتریان است. همچنین هم میهنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این بانک به نشانی www.bpi.ir مراجعه کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار