عکس و فیلم| حمله با چاقو به وزیر امنیت اندونزی

فارس نیوز پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵
یک فرد مسلح به چاقو امروز (پنجشنبه) در یکی از شهرهای جزیره «جاوا» اندونزی به سمت وزیر ارشد هماهنگی امور سیاسی، امنیتی و حقوقی این کشور حمله کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک فرد مسلح به چاقو امروز (پنجشنبه)، «ویرانتو» وزیر ارشد هماهنگی امور سیاسی،امنیتی و حقوقی اندونزی را در حین دیدار از شهر «پاندگلانگ» در استان «بانتن» جزیره «جاوا» مورد حمله قرار داد.
پایگاه خبری « یو اس نیوز » در خصوص این حادثه گزارش کرد، «ددی پراسیتیو» سخنگوی پلیس ملی اندونزی ضمن تأیید این حادثه به رسانه ها اعلام کرد که عامل حمله با سلاح سرد، دستگیر شده و یک افسر پلیس در این حادثه زخمی شده است.
رویترز نیز در این خصوص گزارش کرد که پلیس یک مرد و زن که ظاهراً زن و شوهر بودند را دستگیر کرد و سلاح های برنده ای را که با خود حمل می کردند و شامل چاقو و یک جفت قیچی می شد، ضبط کرد.
با اینحال، هنوز جزئیاتی درباره این حادثه منتشر نشده است اما آنطور که رسانه های محلی گزارش کرده اند، وزیر ارشد هماهنگی امور سیاسی،امنیتی و حقوقی اندونزی به بیمارستان منتقل شده است.
خبرگزاری رویترز در به روزرسانی این خبر اعلام کرد که ویرانتو که با ضربات چاقو زخمی و به بیمارستان منتقل شده بود، هم اکنون به هوش است و وضعیت جسمانی وی پایدار اعلام شده است.
«تامی توهیر» رئیس پلیس بانتن به شبکه تلویزیونی «مترو» در خصوص حال جسمانی ویرانتو گفت: «وضعیت او پایدار است و در حال حاضر به بیمارستانی در جاکارتا منتقل شده است».
تصاویر ویدئویی، وزیر امنیت اندونزی را در حالی نشان می دهد که بعد از حمله در غرب این کشور، دز نزدیکی خودروی خود بر روی زمین افتاد.
یکی از رسانه های اندونزی  در خصوص این حادثه نوشت که احتمالاً عامل حمله به وزیر اندونزی تحت تأثیر گروه تروریستی «داعش» بوده است و خبرگزاری رویترز نیز به نقل از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار