احداث دهکده ورزشی 40 هکتاری در بوستان ولایت

لوگوی خبرگزاری آنا خبرگزاری آنا . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۱۵
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: یک دهکده ورزشی در ضلع جنوبی بوستان ولایت به وسعت ۴۰ هکتار و با سرمایه گذاری 600 میلیارد تومان با محوریت خانواده احداث خواهد شد.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا ، امیر محسنی در مراسم بهره برداری از ۱۵ زمین ورزشی در منطقه ۱۹ شهرداری تهران که صبح امروز در بوستان ولایت برگزار شد، اظهار کرد: شهرداری تهران با در اختیار داشتن یک هزار و ۱۰۰ مجموعه ورزشی بزرگترین زنجیره ورزش کشور را در اختیار دارد که ۳۶ مجموعه ورزشی از این زنجیره در منطقه ۱۹ قرار دارد.
وی افزود: در حال حاضر ما در سازمان ورزش شهرداری تهران اتفاق مهمی را رقم زده ایم که براساس آن با ۵۱ فدراسیون ورزشی جلساتی را برگزار کردیم که جلسات ما با ۳۲ فدراسیون به انعقاد تفاهم نامه رسیده و بقیه به سال بعد موکول خواهد شد که براین اساس فدراسیون های ورزشی می توانند از ظرفیت های ورزشی شهرداری تهران بهره مند شوند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به این مطلب که در این دوره مدیریت شهری تلاش برای کاهش فاصله طبقاتی بین شمال و جنوب شهر انجام شده، گفت: مناطق جنوبی پایتخت از لحاظ در اختیار داشتن امکانات ورزشی در گروه برخوردار قرار دارند به طوری که ۷۰ درصد مراکز ورزشی پایین تر از خیابان انقلاب قرار دارد.
وی در پایان از احداث یک دهکده ورزشی در ضلع جنوبی بوستان ولایت به وسعت ۴۰ هکتار خبر داد که با سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیارد تومانی و 8 درصد بارگذاری و با محوریت خانواده در دستور کار قرار خواهد گرفت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
پنبه زن
پنبه زن
لوگوی شبکه خبر شبکه خبر .