مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه این باشگاه اصراری به حفظ سینا مریدی ندارد، بار دیگر از بعضی از بازیکنانش خواست یا خودشان را با شرایط فولاد هماهنگ کنند یا از این تیم بروند.

خبرگزاری مهر: سعید آذری با اشاره به پیروزی تیم فولاد خوزستان مقابل پارس جنوبی جم در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: باتوجه به قولی که داده بودیم، مسیر تکاملی را طی می کنیم. تیم ما بازی مردانه ای انجام داد و مستحق بود که با گل های بیشتری پیروز شود. خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم و در بالای جدول باقی ماندیم. فولاد باشگاه بزرگی است و تلاش می کنیم روزهای بهتری بسازیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد تاکید کرد: سومین جلسه هم اندیشی را با هواداران فولاد هم برگزار کردیم که این جلسات ادامه دارد. به هواداران هم گفتم که قهرمان های باشگاه تلاش می کنند تا تیم در مسیر تکامل قرار بگیرد و فولاد به جایی برسد که لیاقتش را دارد.
وی ادامه داد: ما هم در فولاد هستیم که رزومه خودمان را بهبود ببخشیم. من از اصفهان نیامده ام که سابقه ام را خراب کنم. یا جواد نکونام که خودش یک قهرمان ملی بوده است به فولاد نیامده که رزومه کاری اش را خراب کند. همه به دنبال ارتقای تیم فولاد هستند و حواسمان هست که چه چیزی می خواهیم و برنامه چیست.
مدیرعامل باشگاه فولاد همچنین به حضور لوسیانو پریرا در ایران و بازی برای فولاد باوجود درگذشت برادرش اشاره کرد و گفت: این اقدام پریرا فوق العاده قابل ستایش است و نشان می دهد باوجود چنین ضایعه ای چقدر متعهد و غیرتمند است. از او تشکر می کنم و این برد را به این بازیکن تقدیم می کنیم. پریرا مرا یاد اکبر فلاح قهرمان کشتی انداخت که مادرش را از دست داده بود ولی با این وجود به میدان مبارزه رفت و برای ایران مدال طلا گرفت. این حرکات برای بازیکنان جوان باید الگو باشد. از بزرگترهای تیم از جمله ایوب والی، حسن بیت سعید و ... هم تشکر می کنم که به پریرا روحیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار