ساعت 24-تیم پرسپولیس با نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا 2020، در سیدبندی جدید این مسابقات در سید یک قرار گرفت. قرعه کشی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2021 روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می شود تا تیم های حاضر در این مسابقات، رقبای خود را بشناسند که با مشخص شدن سیدبندی تیم های غرب آسیا، ایران با سه تیم پرسپولیس، تراکتور و استقلال در این مسابقات حاضر خواهد بود.

فولاد خوزستان هم در صورت پیروزی مقابل العین در روز 19 فروردین در مرحله پلی آف تعداد نماینده های ایران را به عدد چهار افزایش خواهد داد. در سیدبندی که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد، پرسپولیس به واسطه نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا 2020 در سید یک قرار گرفت، تراکتور در سید دو و استقلال در سید سوم. فولاد خوزستان هم در صورت پیروزی در پلی آف در سید چهارم قرار خواهد گرفت. در ادامه سخت ترین قرعه ای که می تواند در قرعه کشی روز چهارشنبه نصیب نمایندگان ایران شود، بررسی شده است. نکته مهم اینکه با وجود اعلام این سیدبندی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، بعضا دیده شده که تیم های حاضر در یک سید در یک گروه نیز قرار گرفته اند که این موضوع سیدبندی این مسابقات را بی معنی جلوه می دهد.
پرسپولیس از سید یک می آید
پرسپولیس امسال در سید یک مرحله گروهی لیگ قهرمانان جای دارد و به همین دلیل دست کم دیدار با سه قدرت بزرگ یعنی الدحیل و السد از قطر و الهلال از عربستان را در برنامه اش نخواهد داشت. النصر عربستان و الریان قطر قدرترین تیم هایی هستند که می توانند از سید دو در گروه پرسپولیس جای بگیرند. در سید سه هم پاختاکور ازبکستان یکی از زهردارترین تیم ها برای قرار گرفتن در گروه پرسپولیس محسوب می شود و سید چهارم هم به تیمی از پلی آف اختصاص خواهد داشت که تکلیف آن هنوز مشخص نیست.
کار سخت تراکتور
تراکتور دومین تیمی است که از ایران به صورت مستقیم در این مسابقات حاضر خواهد بود و براساس سیدبندی، در سید دوم قرار گرفته است. الهلال عربستان سخت ترین قرعه ای است که می تواند از سید یک در گروه تراکتور قرار بگیرد. در سید سوم هم پاختاکور باتجربه ترین تیمی است ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار