با توجه به شیوع کرونا ویروس و تشدید وضعیت قرمز در استان و همچنین میزان بالای بیماران بستری شده، سپاه امیرالمومنین استان به کمک کادر درمان آمده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ سپاه امیرالمومنین استان ایلام با ایجاد دو مرکز درمانی و تجهیز این مراکز به کمک مردم و کادر درمان آمده است. 
بگفته معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه امیرالمومنین استان دو مرکز درمانی بستری باظرفیت ۱۰۰ نفر با امکانات کامل درورزشگاه قلاویزان برای بیماران کرونایی مهیاشده است.
سرهنگ غلامرضا علی محمدی افزود: بعلت شرایط مناسب و امکانات موجود این دومرکز، ازسوی وزارت بهداشت بعنوان یک الگو ی درمانی خارج بیمارستانی به دانشگاه های کشور معرفی شده است.
وی یادآور شد: پیش از این قرار بود بیمارانی که دوران درمان در بیمارستان را طی کرده اند پس از ترخیص به جای بازگشت به منزل تا زمان بهبودی کامل به نقاهتگاه شهدای قلاویزان ارجاع داده شوند اما با توجه به افزایش میزان مبتلایان نیازمند بستری، این نقاهتگاه به بخش بستری خارج از بیمارستان تغییر کاربری داد.
همچنین سپاه ناحیه حوزه مقاومت مالک اشتر استان در یک اقدام نمادین با حضور در بیمارستان امام خمینی شهر ایلام از زحمات کادر درمان در این مرکز درمانی قدردانی کردند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار