کارگران آذرآب طی روزهای گذشته دستمزد شهریور ماه خود را دریافت کرده اند و کارگران هپکو نیز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان از دستمزد مهر ماه خود را گرفته اند و قرار است مابقی دستمزدشان طی روزهای آتی به حساب شان واریز شود.
محمدتقی آبایی (مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی) در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، دربهر آخرین وضعیت دو واحد تولیدی شرکت صنایع آذرآب و شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو اظهار داشت: طی روزهای قبل قرار بود جلسه رسیدگی به مشکلات تولید در این دو کارخانه با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شود که به دلیل برخی مشکلات این جلسه لغو شد. تا کنون هنوز به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی زمانی جایگزین برای این نشست تخصصی اعلام نشده است.
وی افزود: کارگران آذرآب طی روزهای گذشته دستمزد شهریور ماه خود را دریافت کرده اند و کارگران هپکو نیز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان از دستمزد مهر ماه خود را گرفته اند و قرار است مابقی دستمزدشان طی روزهای آتی به حساب شان واریز شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: شرکت صنایع آذرآب در حال حاضر چهار دستگاه بویلر را در دستور کار قرار داده است و قرارداد آن منعقد شده است. مطابق قول مساعدی که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای حل مشکلات بازنشستگی مطابق سخت و زیان آوری در دو واحد تولیدی هپکو و آذرآب داده شد، اقداماتی صورت گرفته است. با پیگیری های انجام شده مشکل بازنشستگی بر اساس سخت و زیان آوری حدود ۶۳ نفر از ۱۰۰ کارگردر آذرآب حل شد و در خصوص بقیه کارگران نیز در سازمان تامین اجتماعی اقداماتی انجام شده است.
او ادامه داد: همچنین حدود ۸۰ نفر از کارگران هپکو نیز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار