سوغات دبی؛ از طلا تا خوراکی های خوشمزه

زومیت چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲
یکی از تفریحات و لازمات سفر به دبی، خرید از مراکز خرید معروف و بزرگ آن است. بهترین سوغاتی هایی که می توان با خود از دبی آورد کدام اند؟

محتوای اصلی این مطلب متعلق به سایت  کجارو بوده و بخشی از آن در زومیت بازنشر شده  است.
دبی شهری فوق العاده برای خرید است. بیشتر مردم دنیا دبی را به خرید و مراکز تجاری مشهورش می شناسند. در واقع مراکز خرید مهم ترین جاذبه های این شهر را تشکیل می دهند. مراکز خرید دارای تهویه مطبوع هستند، با همه اعضای خانواده خود یا دوستان می توانید به آن ها سر بزنید و برای همه افراد از همه سنین و سلیقه ها، تفریحی در این مراکز وجود دارد.
یا وجود این همه تنوع در مراکز خرید و محصولات متفاوت از گوشه و کنار دنیا، حتما در سفر به دبی برایتان این سؤال پیش خواهد آمد که چه سوغاتی باید بخریم؟
اگر دوست دارید بهترین سوغاتی را از دبی بخرید، با کمک این راهنما، سوغات و هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید. این ها محصولاتی هستند که دبی به داشتن آن ها معروف است و بهترین های این محصولات را می توانید در دبی پیدا کنید.
اگر دوست دارید سفری بی دغدغه به دبی داشته باشید، بهترین و ارزان ترین تور دبی را با کمک کجارو جست و جو و خریداری کنید. در کجارو، مجموعه ای از بهترین تورها از معتبرترین آژانس های گردشگری گرد هم آمده اند تا به راحتی بتوانید باتوجه به شرایط خود، مناسب ترین تور را خریداری کنید. طلا
دبی یک قطب تجاری مهم در بازار طلا است. این شهر یک بازار بزرگ به اسم بازار طلا دارد که تمرکز اصلی آن بر زیورآلات خاورمیانه و زیورآلات هندی است. البته مجموعه ای از مدرن ترین و جدیدترین طراحی ها به سبک اروپایی هم در بین آن ها پیدا می شود.
پارک طلا و الماس، فضا و محصولات مدرن تری دارد و اگر بیشتر به دنبال مدل های اروپایی هستید، باید به این قسمت سر بزنید. در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار