جانشین قرارگاه زیستی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از اجرای عملیات دفاع بیولوژیک در این استان با مشارکت ۳۰۰ گروه جهادی در روز شنبه هفته آینده خبر داد.

سرهنگ علی خالقیان امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان با تسلیت به خانواده های داغداری که این روزها عزیزترین افرادشان را در مواجهه با ویروس منحوس کرونا از دست داده اند و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت اظهار کرد: قرارگاه زیستی سپاه استان سمنان، برنامه های متعددی را در مقابله با ویروس کرونا پیش بینی کرده است.
وی افزود: سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان به مناسبت میلاد باسعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار و با توجه به رصد و پایشی که از مناطق آلوده استان سمنان انجام داده است، عملیات استانی دفاع بیولوژیک را آغاز خواهد کرد.
جانشین قرارگاه زیستی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ادامه داد: این عملیات استانی در روز شنبه، نهم فروردین ماه امسال، از ساعت ۱۰ صبح در سراسر این استان آغاز خواهد شد.
خالقیان افزود: در این طرح، تمام نقاط آلوده و سراسر استان سمنان به وسیله گردان های جنگ نوین سپاه قائم استان سمنان و با حضور ۳۰۰ گروه جهادی از بسیجیان دلاور و امکانات مردمی و ماشین آلات مکانیزه که در اختیار سپاه قرار دارد، رفع آلودگی می شود.
وی بیان کرد: حذف مناطق آلوده انجام می شود تا به قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا در استان سمنان کمک کند و امیدواریم هرچه سریع تر بتوانیم این ویروس را از استان ریشه کن کنیم.
این ویدئو را ببینید:

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار