توزیع بیش از ۱۷۰۰ افطاری ساده توسط هلال احمر گیلان

شبستان یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵
ولی پور اعلام کرد : در راستای اجرای طرح تهیه ۸ هزار افطاری ساده گرامیداشت ۸ هزار شهید استان تاکنون یک هزار و ۷۳۰ افطاری ساده در سراسر استان تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

«مهدی ولی پور» به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: در راستای اجرای طرح تهیه هشت هزار افطاری ساده گرامیداشت هشت هزار شهید استان تاکنون یک هزار و 730 افطاری ساده در سراسر استان تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان  افزود: این افطاری ها با مشارکت اعضاء، داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر در شب های ماه مبارک رمضان جهت اطعام نیازمندان، اعضای هلال احمر و مسافران توزیع شد.
وی بیان کرد: تهیه و برپایی این سفره های افطاری با مشارکت 127 تن از اعضاء، داوطلبان و خیرین بود.
ولی پور در ادامه همچنین از کمک بیش از 762 میلیون ریالی به نیازمندان توسط هلال احمر گیلان خبر داد و تصریح کرد: با مشارکت خیرین و داوطلبان در راستای اجرای طرح همای رحمت از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون 464 سبد کالا نیز بین نیازمندان و خانوارهای کم برخوردار توزیع شد.
وی اظهار کرد: این کمک ها توسط 152 خیر و داوطلب جمع آوری و در قالب سبدهای کالا هر یک به ارزش 120 هزار تومان در اختیار خانوارهای کم برخوردار قرار گرفت.
ولی پور با اشاره به اینکه بیش از 2 هزار نفر از این کمک ها بهره مند شدند ادامه داد: سبدهای غذایی شامل برنج، حبوبات، ماکارونی، قند و شکر، خرما و پنیر بود.
پایان پیام/ 165

سرخط اخبار