واکنش باشگاه پرسپولیس به صحبت های برادر علی دایی / در دوره آقایان تیم با ۷،۸ ملی پوش قهرمان نشد

مثلث آنلاین دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲
مثلث آنلاین: مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس به صحبت های مربی باشگاه سایپا واکنش نشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
پندار خمارلو در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات محمد دایی مربی تیم سایپا که روز گذشته صحبت هایی در خصوص پرسپولیس و هواداران این تیم انجام داده بود، گفت: دیروز مصاحبه ای از محمد دایی خواندم که در کمال تعجب به هواداران پرسپولیس توهین کرده بود و این مسئله برای ما جای سؤال دارد. چراکه هواداران پرسپولیس باوفاترین و بهترین هواداران هستند که حتی در سخت ترین روزها از پرسپولیس حمایت کردند. حتی زمانی که پرسپولیس 12 بازیکن داشت هواداران پای این تیم ماندند و از پرسپولیس حمایت کردند. حتی روزگاری که پرسپولیس با همین آقایان شرایط خوبی هم نداشت مورد حمایت هواداران پرسپولیس قرار گرفتند و به همین دلیل این اظهارنظرها در خصوص هواداران پرسپولیس عجیب است.
وی ادامه داد: هواداران پرسپولیس در حالی از سوی محمد دایی مورد توهین قرار گرفتند که همیشه از این تیم حمایت کردند و حالا اگر نظری هم دارند کسی حق ندارد آنها را بی سواد خطاب کرده و یا به آنها لقب بدی بدهد. هواداران پرسپولیس هیچ گاه از کسی خط نمی گیرند و خودشان آنقدر درک دارند که شرایط را تجزیه وتحلیل کرده و واکنش نشان دهند.ما از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال می خواهیم تا به این اظهارات توهین آمیز و جفایی که در حق هواداران پرسپولیس انجام شده ورود کنند.
مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: محمد دایی از پول خرج کردن برای پرسپولیس صحبت کرده اما به گواه تاریخ و آمار در زمانی که خود او در کادر فنی پرسپولیس حضور داشت این تیم 7-8 ملی پوش داشت و برای این تیم هزینه های زیادی انجام شده بود. اما قهرمان نشدند و این بهترین جواب است ...