ژاوی: جام قهرمانان آسیا را می خواستم؛ پرسپولیس نگذاشت!

پرسپولیس نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۹

ستاره اسپانیایی السد می توانست تمام جام های ممکن با باشگاه قطری را کسب کند، اما پرسپولیس این اجازه را به او نداد.
ژاوی هرناندز که قرار است فردا شب در بازی فینال جام امیر قطر برابر الدحیل از دنیای فوتبال خداحافظی کند، عصر امروز در گفت وگوی وداعی خود با سایت باشگاه السد ابراز امیدواری کرده بتوانند در دیدار پیش رو به برتری رسیده و با کسب جام کارش در عرصه بازیکنی را تمام کند.
او که در آخرین فصل فوتبالی اش توانست به قهرمانی در لیگ ستارگان قطر برسد، اکنون چشم به جام امیر قطر دارد؛ کاپی که فردا شب در ورزشگاه الوکره که ازجمله استادیوم های جام جهانی ۲۰۲۲ است، اهداء خواهد شد و ستاره اسپانیایی امیدوار به بالا بردن آن دارد.
به نوشته باشگاه السد، تمرکز کاپیتان ژاوی بر روی این است تا جام های قهرمانی خود را برابر الدحیل افزایش دهد و به گنجینه افتخارات خود اضافه کند تا یک پایان خیلی خوش را در مسیر ورزشی و فوتبالی اش رقم بزند؛ مسیری که در بارسلونا و السد با آن افتخارات زیادی کسب کرده بود.
ژاوی در گفت وگوی خود با تاکید بر اینکه آمدن به قطر از بهترین تصمیمات زندگی ام بود، ابراز کرد: خانواده ام در قطر خیلی خوشحال هستند؛ فرزندانم بعد از به دنیا آمدن در دوحه، قطری شدند و از همه ممنون هستم و از خانواده بزرگ السد تشکر می کنم.
او ادامه داد: هدفم قهرمانی در جام امیر قطر است تا آخرین جام فوتبالی ام را کسب کنم؛ بسیار مشتاق بازی کردن در ورزشگاه جام جهانی الوکره هستم؛ همه افتخارات داخلی را با السد کسب کردم و امیدوار بودم لیگ قهرمانان آسیا را هم به دست بیاورم که البته خیلی به آن نزدیک بودیم، ولی در نهایت نتوانستیم آن را کسب کنیم.
ژاوی عنوان کرد: ...