شبکه تلویزیونی سی بی اس گزارش داد شماری از حامیان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خواستار تحریم دور دوم انتخابات سنا در ایالت جورجیا شده اند.

به گزارش سرویس بین الملل  خبرگزاری صداوسیما ؛ شبکه تلویزیونی سی بی اس گزارش داد شماری از حامیان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خواستار تحریم دور دوم انتخابات سنا در ایالت جورجیا شده اند.
بر اساس این گزارش، به نقل از نشریه پولتیکو این افراد شامل سیدنی پاول وکیل برجسته ای می شود که دادستان سابق رئیس جمهور ترامپ بود. شاید ادعا های دونالد ترامپ در ارتباط با تقلب در انتخابات نیروی محرکه موجود در ورای این اتفاق قرار داشته باشد. برخی از جمهوری خواهان در ارتباط با این موضوع نگرانند که "تضعیف سیستم انتخاباتی در ایالت جورجیا در حال آسیب رساندن به فرصت های حزب جمهوری خواه برای حفظ سنا است. " دور دوم انتخابات سنا ماه آینده برگزار می شود.
مجری برنامه سپس در ارتباط با این موضوع با جیمز آرکین خبرنگار نشریه پولتیکو در ارتباط با این موضوع صحبت کرد. شما گزارش ها در ارتباط با این موضوع را مشاهده کردید که حامیان رئیس جمهور ترامپ خواستار تحریم دور دوم انتخابات مهم و حیاتی سنا در ایالت جورجیا شده اند. آن ها ادعا می کنند سناتور هایی همانند کلی رافلر و دیوید پردو در تقلب ادعایی روی داده در انتخابات دست داشته اند. آیا می توانید در این باره بیشتر توضیح دهید.
در پاسخ به این سئوال گفت: "یک سری جنبش های ناهمسان فزاینده در جریان است. این روند در توئیتر و در فضای مجازی در میان حامیان رئیس جمهور به راه افتاده است. این اقدام در راستای این ادعا قرار دارد که رئیس جمهور در رقابت ریاست جمهوری در ایالت جورجیا به پیروزی رسیده است و این که نوعی توطئه علیه او روی داده است و این که تقلب اتفاق افتاده و نقص هایی در نظام انتخاباتی وجود دارد. این نگرانی فزاینده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار