رئیس جمهور با تاکید بر نبود هیچ گونه کمبودی در بحث تامین مواد غذایی و بهداشتی در کشور گفت، تمامی اجناس و به شکل فراوان و در فروشگاه ها موجود است.

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان در جلسه امروز(شنبه) ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا گفت: از همه استانداران مختلف این سوال را پرسیده ام که آیا برای مواد غذایی و بهداشتی مورد نیاز مشکلی دارید؟ همه گفته اند که هیچ مشکلی وجود ندارد. همه جنس ها فراوان و در فروشگاه ها وجود دارد. این مسئله مهمی است که مردم از یک طرف نگران بیماری باشند و از طرف دیگر نگران این باشند که اگر دیر به فروشگاه برسند، کالا گیر نمی آورند. همه تلاش می کنند.
وی گفت: اگر بیمارستان های برق، آب یا گاز نداشته باشند، چه اتفاقی می افتد؟ اگر آمبولانس ها بنزین نداشته باشد، چه اتفاقی می افتد؟ همه امکانات فراهم است.
رئیس جمهور گفت: تمام مراکز تولید برق، نیروگاه ها، پالایشگاه ها و سیستم حمل و نقل ما سر کار است. نیروهای مسلح ما، نیروهای انتظامی، بسیج، سپاه و ارتش همگی پای کار هستند و این یک افتخار برای جمهوری اسلامی است.
روحانی با اشاره به اقدمات صورت گرفته در مبارزه با کرونا گفت: ما در این دو هفته تعطیلات با خواهش و توصیه با مردم صحبت کردیم و از هفته دوم مقداری قدم های سختگیرانه برداشتیم.
من از همکاری مردم در هفته اول تشکر می کنم. در هفته اول هیچ زور و اجباری وجود نداشت در واقع هیچ پلیسی جلوی کسی را نمی گرفت از استاندار هرمزگان در مورد کاهش سفرهای نوروزی سوال کردم. ایشان گفت ۹۴ درصد کاهش سفر نوروزی داشتیم. این عدد مهمی است. استاندار خراسان رضوی اعلام کرد که ۷۸ درصد کاهش مسافرت داشته است. باید در برابر این فرهنگ و این مردم تواضع کنیم.
رئیس جمهور در ادامه سخنان خود ضمن تأکید بر اهمیت خودقرنطینگی اظهار کرد: متخصصان و پزشکان از طرق مختلف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار