اعتمادآنلاین| وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: استان بوشهر می تواند در حوزه صادرات به قطر استان معین باشد، اتاق بوشهر مسئولیت صادرات به قطر را بپذیرد و میز قطر می تواند در همین استان اداره شود.
 رضا رحمانی در در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر که در محل استانداری بوشهر برگزار شد، بیان کرد: خدا را شاکرم که توفیق حضور در این استان و دیدار با مردم خونگرم، متدین و عزیز این استان را داشتم،معمولا روال من این است که پس از بازدیدها و جلسات، جمع بندی موارد مطروحه پیگیری خواهد شد.
سفر بوشهر، مفید و سرآغاز برخی حرکتها خواهد شد
او بازدیدهای امروز را مفید و سرآغاز برخی حرکت ها دانست و تصریح کرد: از استاندار برای حضور جدی و تصمیمات خوب، که باعث حرکت بیشتر خواهد شد و همچنین نمایندگان مجلس نیز برای تلاش هایشان تشکر می کنم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه استان بوشهر را باید جزو استانهای محروم از لحاظ صنعتی البته بدون لحاظ کردن عسلویه قرار داد، ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی شمال استان موقعیت بی نظیر و کم نظیری است و موضوع زیست محیطی را دنبال و پیگیری می کنیم.
پایانه صادراتی مواد معدنی را نیز پیگیری خواهیم کرد
رحمانی با اعلام اینکه در حوزه معادن و توسعه آنها به ایمیدرو ماموریت داده شده است، بیان کرد: حوزه بوکسیت در این استان یک اولویت برای ما است، پروانه اکتشاف به نام ایمیدرو صادر شده است و با سرعت کار را دنبال خواهیم کرد و پایانه صادراتی مواد معدنی را نیز پیگیری خواهیم کرد.
او با اعلام اینکه ظرفیت تولید آلومینیوم کشور دو برابر می شود؛ گفت: آلومینیوم به آلمینا نیاز دارد که بخش مهمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار