آیت الله شاهچراغی: آمریکا از رابطه ایران و عراق عصبانی است

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴
آیت الله شاهچراغی: آمریکا از رابطه ایران و عراق عصبانی است
امام جمعه سمنان با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور کشورمان به کشور عراق و دیدار وی با مقامات عراقی گفت: آمریکا از رابطه ایران و عراق عصبانی است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان ، آیت الله سید محمد شاهچراغی در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مسجد امام این شهر برگزار شد، اظهار داشت: ارتباط ایران و عراق در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و این امر خشم و عصبانیت آمریکا را برافروخته است.
امام جمعه موقت ساری: رئیس قوه قضائیه با سلاطین سکه و ارز با جدیت برخورد کند
امام جمعه بیرجند: اخلالگران اقتصادی مایه ننگ جامعه انقلابی هستند
توصیه امام جمعه اراک به رئیس جدید دستگاه قضا؛ بدون اغماض با کانون های فساد برخورد کنید
وی به سفر رئیس جمهور کشورمان در روزهای گذشته به عراق اشاره و دیدار ایشان با مسئولان عراق را مایه خیروبرکت عنوان کرد و گفت: هدف آمریکا کاهش نفوذ ایران در عراق بوده است.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به نزدیکی روزهای پایانی سال خطاب به کسبه و بازاریان گفت: مراقب باشند که نهایت انصاف و عدالت را پیشه کنند.
شاهچراغی به شرایط اقتصادی کنونی اشاره کرد و تأکید کرد: در این برهه حساس آنان که دستشان به دهانشان می رسد و به لحاظ مالی غنی هستند باید دست های خالی محرومان را بگیرند.
وی افزود: نباید در جامعه اسلامی این گونه باشد که عده ای توان خرید اقلام نوروز را نداشته باشند و عده ای پول هایشان را در بانک ها برای دریافت سود بیشتر ذخیره کنند.
امام جمعه سمنان به دیدار رهبری معظم انقلاب با اعضای مجلس خبرگان اشاره کرد و این مجلس را سرمایه و ذخیره برای روز مبادای نظام دانست.
شاهچراغی با بیان اینکه وظیفه مجلس خبرگان تعیین رهبری برای نظام اسلامی در صورت لزوم است اظهار داشت: این مجلس به فکر مشکلات مردم است و به همین منظور نیز نشستی با وزیر ...

[ مشاهده متن کامل آیت الله شاهچراغی: آمریکا از رابطه ایران و عراق عصبانی است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم