صدا و سیما اعلام کرد: ساعت ۲۴ گیرنده های دیجیتال خود را تنظیم کنید.

خبرگزاری تسنیم: صدا و سیما اعلام کرد: ساعت ۲۴ گیرنده های دیجیتال خود را تنظیم کنید.
قابل توجه بینندگان شبکه های تلویزیونی رسانه ملی؛ از ساعت ۲۴ جمعه (بامداد شنبه) بسته های دیجیتال تغییر می کنند، لذا در صورتیکه دریافت شما دچار اختلال شد با فعال کردن منوی «جستجو» گیرنده های خود را تنظیم کنید.
مخاطبان تلویزیون با این اقدام از بامداد امشب می توانند ۱۲ شبکه جدید را به صورت HD تماشا کنند.
نحوه دریافت شبکه های اچ دی با به روز رسانی مانیتورها و تهیه ستاپ باکس جدید
رضا علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صداوسیما ضمن توصیه به مخاطبان و هم وطنان تأکید کرد: عزیزانی که می خواهند شبکه ها را باکیفیت بالا و به صورت HD دریافت کنند، تمامی استانداردهای لازم تعریف شده و تنها با بروز رسانی کردن مانیتورهای خود یا تهیه ستاپ باکس های جدید، می توانند از کیفیت HD بهره مند شوند.
معاون توسعه و فناوری، تحریم و شیوع بیماری کرونا را به عنوان مسائل جدی در اجرای پروژه برشمرد و گفت: نکته مهمی که در طول اجرای پروژه با آن مواجه بودیم مواجهه با یک تحریم جدی، سنگین و همه جانبه بود. در طی زمان اجرای این پروژه سازمان مجدداً تحریم شد هرچند این تحریم ها مدال افتخاری برای تحریم شوندگان محسوب می شود اما مسائلی را ازنظر اجرایی و عملیاتی برای همکاران ما ایجاد کرد. مشکلات اقتصادی، مشکلات جدی در زمان اجرای پروژه بود که با دوراندیشی و تلاش کارشناسان این حوزه، کاهش هزینه ها و افزایش امکانات را به دنبال داشت.
وی ادامه داد: همچنین همکارانم همه گیری بیماری و حس تحریم را به کار و خودشان منتقل نکردند و با تمام قدرت و همت بلند خود ضمن رعایت تمامی شیوه نامه های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار