روز گذشته مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی «علیرضا قاسمی» را به عنوان «سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی» این سازمان منصوب کرد.
به گزارش تین نیوز، پیش از این «حسین پورقیومی» در سمت مدیر کلی این حوزه مشغول فعالیت بود که از افراد بسیار نزدیک به «محمد راستاد» در سازمان بنادر و دریانوردی محسوب می شد که همراه با او به حوزه مدیریت این سازمان آمده بود.
بیشتر بخوانید:
6 ابهام در مورد حمله سایبری به سازمان بنادر و دریانوردی حمله سایبری به سازمان بنادر و هشداری که نادیده گرفته شد
همین موضوع موجب شده است افرادی از جامعه دریایی و بندری که خبرهای استعفا، عزل و انتصاب های این سازمان را دنبال می کنند این پرسش را مطرح نمایند که این مقام پیشین نزدیک به مدیرعامل از سمت فعلی خود برکنار شده یا استعفا داده و در هر 2 صورت دلیل این اقدام چه بوده است و اصولاً در آینده چه جایگاهی در این سازمان خواهد داشت؟
این تغییر مهم در حوزه مدیریت سازمان بنادر و دریانوردی در حالی رخ داده که در چند ماه اخیر تغییرات زیادی در آن صورت گرفته است که از جمله آن می توان به تغییر دبیر کمیته وجوه اداره شده سازمان مذکور طی یک ماه گذشته اشاره کرد.
پیش تر نیز تغییراتی در اداره کل فناوری ارتباطات و اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی رخ داد و البته نباید از خاطر دور داشت که این سازمان مهر ماه امسال با یکی از عجیب ترین اتفاقات چند سال اخیر مواجه و پورتال سازمانی و سامانه های آن روز 22 مهر و برای چند روز از دسترس خارج شد که برخی از این سامانه ها هنوز راه اندازی نشده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار