رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا در حالی ادامه یافت که جو بایدن به همراه همسرش به یکی از مراکز راهی دهی رفت و ترامپ نیز در گردهمایی آریزونا به بایدن حمله و همسر او را مسخره کرد.

به گزارش خبرآنلاین ، نتایج نظرسنجی روزنامه نیویورک تایمز و کالج سیِنا که روز چهارشنبه منتشر شد نشان می دهد که بایدن با کسب ۴۹ درصد آرا نزد رای دهندگان احتمالی در میشیگان از ترامپ با ۴۱ درصد آرا جلوتر است. نظرسنجی قبلی روزنامه نیویورک تایمز و شرکت نظرسنجی سِیِنا که اوایل ماه جاری میلادی انجام شد، همچنین نشان می داد که بایدن با اختلاف ۸ درصدی و با اختلاف ۴۸ در مقابل ۴۰ از ترامپ در این ایالت کلیدی پیشی گرفته است.
در تازه ترین نظرسنجی سی ان ان نیز 54% از مردم از جو بایدن حمایت کردند و 42% نیز حمایت خود را از دونالد ترامپ اعلام کردند.
به گزارش تلگراف نتایج 10 نظرسنجی آخر نیز نشان می دهد که بیش از نیمی از مردم آمریکا خواستار پیروزی جو بایدن هستند. این در حالی است که درباره ترامپ این رقم 7 یا 8 درصد بوده است.
جدول زیر به خوبی نشان می دهد که دموکرات ها در ایالت های چرخشی نیز از وضعیت بهتری نسبت به جمهوری خواهان برخوردارند.
خبرهای انتخاباتی
معاون اول رئیس جمهوری سابق آمریکا همچنین روز چهارشنبه به همراه همسرش به یکی از محل های اخذ رای در ایالت خود رفت تا آرای خود را به صندوق بیندازند.بایدن درباره برنامه خود هم اظهار کرد: به عنوان یک رئیس جمهوری، اوباکر (قانون خدمات درمانی به صرفه) را برای اطمینان بخشی به هریک از آمریکایی ها در داشتن دسترسی به مراقبت بهداشتی با کیفیت و مقرون به صرفه بنا خواهم کرد.وی تاکید کرد: ترامپ فکر می کند مراقبت بهداشتی یک امتیاز است اما من فکر می کنم این حق شما است.نامزد حزب دموکرات با بیان اینکه "تحت هدایت دونالد ترامپ، ما ضعیف تر و بیمارتر شده ایم"، از اعلام زودهنگام پیروزی بر کرونا توسط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار