عضو کمیته پرش با اسب آسیا گفت: قصد داریم میزبانی یکی از فینال های مسابقات مهم سوارکاری آسیا را انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری، محمد کاظمیان دبیر فدراسیون سوارکاری از سوی کنفدراسیون سوارکاری آسیا عضو کمیته پرش با اسب آسیا شد. بعد از این انتصاب، کنفدراسیون سوارکاری آسیا حکم عضویت محمد کاظمیان را در کمیته پرش با اسب آسیا صادر کرد تا این عضویت رسمیت پیدا کند. رئیس و اعضای کمیته های مختلف کنفدراسیون سوارکاری آسیا برای یک دوره 4 ساله انتخاب می شوند.
کاظمیان در این باره گفت: در دو هفته پیش اجلاس فدراسیون جهانی اسب سواری در مسکو برگزار شد که در حاشیه آن، یک روز نیز اجلاس کنفدراسیون سوارکاری آسیا برگزار شد. در این اجلاس کمیته های کنفدراسیون سوارکاری روسای هر کمیته را رو انتخاب کردند و روسای منتخب نیز اعضای هر کمیته را پیشنهاد می دهند که با پیشنهاد رئیس کمیته کمیته پرش با اسب آسیا، به عنوان عضو این کمیته منصوب شدم. بدن ترتیب و با این انتخاب در عرصه بین المللی کرسی داریم و این قطعا به سود سوارکاری ایران خواهد بود.
دبیر فدراسیون سوارکاری درباره برنامه هایش در این کمیته گفت: بعد از عضویت در این کمیته دو پیشنهاد مهم در راستای توسعه و پیشرفت سوارکاری آسیا ارائه خواهم داد. پیشنهاد اول درباره مسابقات AEF Challenge در راستای توسعه پرش با اسب خواهد بود و پیشنهاد دوم نیز چند طرح ویژه مثل برگزاری مسابقات استقامت و تقویم آسیایی دربرمی گیرد.
وی افزود: در تلاش هستیم که در اجلاس آتی، مسابقات فینال یکی از تورنمنت های اصلی سوارکاری آسیا را بگیریم که در صورت انجام، قطعا رویداد بزرگی خواهد بود.
کاظمیان همیچنین از موفقیت های سوارکاری ایران در عرصه بین المللی نیز صحبت کرد و افزود: اخیرا و در میان بیش از 100 کشور عضو فدراسیون سوارکاری جهان، در بخش سولیداریتی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار