گروه اجتماعی وزیر بهداشت در مراسم افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت حاج محمد تیموری منطقه حسن آباد شهرستان یزد گفت:تجهیزات و امکانات مورد نیاز مرکز تکمیل می شود.

به گزارش ایکنا از یزد، سعید نمکی، وزیر بهداشت عصر امروز، 19 آبان ماه در مراسم افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت حاج محمد تیموری منطقه حسن آباد شهرستان یزد ضمن تقدیر از مشارکت خیّر نیک اندیش، حاج محمد تیموری در ساخت مرکز جامع خدمات سلامت حسن آباد یزد اظهار کرد: بزرگترین سرمایه انسان در دنیا و آخرت، حل مشکلات مردم و دعای هر انسان پس از مراجعه و بهبود در این مرکز، تا ابد خیر خواهد بود.
وی افزود: در دنیا هیچ عمل خیری بالاتر از رسیدگی به دردمندان نیست. قول می دهیم که امکانات و تجهیزات مورد نیاز این مرکز را تکمیل کنیم و پزشک متخصص نیز از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به این مرکز اعزام شود.
وزیر بهداشت بیان کرد: دستور اختصاص ۵ یونیت دندانپزشکی به مرکز جامع خدمات سلامت حسن آباد را صادر کردم که در چند نوبت تامین می شود، اما به زودی دو یونیت تامین می شود، همچنین، با مجوز راه اندازی داروخانه در این مرکز موافقت کردیم تا مردم مستحق این منطقه مشکلات کمتری داشته باشند.
یادآور می شود مرکز جامع خدمات سلامت حاج محمد تیموری منطقه حسن آباد شهرستان یزد با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در زمینی به مساحت ۱۳۹۰ متر مربع ساخته و تجهیز شده که دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان آن توسط حاج محمد تیموری از خیرین یزدی تامین شده است.
همچنین در مراسمی با حضور وزیر بهداشت، مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی صدرآباد رستاق اشکذر با حجم عملیات ١٠٥٠ مترمربع و صر ف ٢/١ میلیارد تومان اعتبار خیّری و ١/٧ میلیارد تومان اعتبار دولتی به بهره برداری رسیده است.
با بهره برداری از این مرکز، تعداد هشت هزار و ٦٢٥ نفر از جمعیت اشکذر تحت پوشش خدمات پزشک، ...

سرخط اخبار