معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جایزه مصطفی(ص) با صدور پیام های مجزایی در گذشت حجت الاسلام و المسلمین جواد اژه ای عضو جامعه خادم المصطفی را تسلیت گفتند.

به گزارش ایسنا سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با صدور پیامی در گذشت حجت الاسلام و المسلمین جواد اژه ای را تسلیت گفت.
در متن پیام تسلیت معاون علمی و فناوری رییس جمهوری چنین آمده است:
"درخشانی استعداد بسیاری از سرآمدان این سرزمین، حاصل همت خدومانه و دغدغه مندی خالصانه مردانی همچون حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای است.
سوختن برای ساختن دنیایی بهتر، تقدیر مردمانی است همچون این عالم مجاهد که عرض هنگامه ی بودن شان در این سرا، برابر است با طول زیست بسیاری از ما.
اقدامات بنیان گذارانه آن مرحوم در بسیاری از مجموعه ­های نخبگانی کشور، همچون انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، تشکیل مدارس استعدادهای درخشان کشور، هدایت و حمایت های پدرانه بر مجموعه های نخبگانی کشور، از جمله برکات گام های این انسان شریف بود. حکماً در آغازین دوران گام دوم انقلاب مان، قدم ­های راستین جوانان و سرآمدان مام میهن، استمرار و تکامل بخش راه و همچنین موجب شادی روح این مرد بزرگ خواهد بود.
رنج ماخوذ از میل و ملال این عالم، سرانجام در آغوش آستان دوست آرام و قرار می گیرد؛ که بازگشت همه به سوی اوست. صمیمانه خود را در غم فقدان این بزرگمرد انقلابی کشور سهیم می دانم و درگذشت آن مرحوم را به رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم ایشان و جامعه نخبگانی کشور و عموم هموطنانمان تسلیت عرض می کنم و برای بازماندگان صبر و سلامت خواستارم."
همچنین بنیاد مصطفی(ص) درگذشت عضو جامعه خادم المصطفی دکتر جواد اژه ای را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:
"انالله و انا الیه راجعون
آقای دکتر اژه ای عزیز به دیدار دوست شتافتند.
این مصبیت را به خانواده و همکاران و دوستداران ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار