ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اماکن گردشگری و تفریحی این استان پس از ریشه کنی کرونا آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران است.

“حسین کلانتری” در ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا که همزمان از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا کشور به ریاست رئیس جمهوری برگزار شد، افزود: در حال حاضر، بستگان بیمار، دوستانی که با آن ها در ارتباط نزدیک بوده بیش از دیگران در معرض خطر کرونا قرار دارند و باید هر بیمار پس از بهبودی کامل نیز تحت مراقبت باشد.
وی بر رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم و اصناف مختلف تاکید و تصریح کرد: این مسئله باید همچنان در عرصه های مختلف رعایت شود تا بتوان از بیماری کرونا در جامعه جلوگیری کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فرا رسیدن عید سعید فطر و انتخاب کهگیلویه و بویراحمد از سوی مسافران به عنوان مقصد گردشگری، اظهار کرد: کمیته مدیریت ایام تعطیلات عید سعید فطر به ریاست فرمانداران در شهرستان های ۸ گانه استان تشکیل شد و همه شهرستانها برای مدیریت سفرها و تعطیلات آمادگی کامل دارند.
کلانتری تاکید کرد: مراکز تفریحی از جمله آبشار یاسوج و سایر تفرجگاه ها و مکانهای گردشگری و تفریحی استان در حال تعمیر، بازسازی و آماده سازی است و بعد از پایان و ریشه کنی ویروس کرونا پذیرای مسافران و گردشگران هستند.
وی برپایی هرگونه چادر در مناطق گردشگر پذیر و تفریحی و حاشیه چشمه ها و آبشارها را ممنوع اعلام کرد و ادامه داد: هرگونه تجمع، برپایی چادر و دور همی ها به شیوع بیماری و ابتلای افراد زیادی منجر خواهد شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با اشاره به حساس بودن روزهای آتی در مورد بیماری کرونا از شهروندان خواست تا حتی المقدور از منازل خود خارج نشده و به هیچ عنوان در تجمعات و مراکز شلوغ حضور ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار