بیشترین فالوور اینستاگرام در سال 2020 در ایران و جهان متعلق به چه کسانی است؟ اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
اینستاگرام از محبوبترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیاست. این شبکه اجمتماعی محبوب بر اساس آمار بیش از یک میلیارد اکانت فعال در سراسر دنیا و حدود 30 میلیون نفر کاربر فعال در ایران دارد. بسیاری از چهره های محبوب از بازیگر و خواننده و ورزشکاران حرفه ای، در این شبکه اجتماعی فعال هستند.
یکی از مسائلی که حتی برای عادی ترین کاربران اینستاگرام اهمیت دارد، تعداد فالور، لایک و مسائلی از این دست است. اما بیایید باهم نگاهی بیندازیم به لیست دارندگان بیشترین فالوور اینستاگرام در سال 2020 در ایران و جهان. به راستی چه کسانی بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارند؟
بیشترین فالوور در اینستاگرام در جهان
در ابتدای گفتار به معرفی ده نفر کسانی که بیشترین فالوور اینستاگرام در سال 2020 را دارند، میپردازیم. در این بین چهره های مختلفی از خوانندگان معروف تا ورزشکاران حرفه ای حضور دارند. اما هیچ ایرانی در این لیست حضور ندارد.
10. تیلور سوئیفت با 128 میلیون فالوور
تیلور سوئیفت، خواننده، ترانه سرا و هنرپیشه امریکایی، یکی از دارندگان بیشتر فالوور در اینستاگرام در سج جهان است. تیلور سوئیفت را عموما به خاط آهنگ های روایتی از زندگی شخصی خودش میشناسند.
او با 128 میلیون فالوور دهمین نفر در لیست کسانی که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارند، میباشد.
بیشتر بخوانید:
بررسی میزان مصرف اپلیکیشن روبیکا ؛ آیا استفاده از خدمات روبیکا رایگان است؟
9. جاستین بیبر خواننده معروف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری