شیراز- ایرنا- فرماندار شهرستان استهبان گفت: تاکنون هدایای استاندار فارس در قالب بسته های اقلام بهداشتی شامل ماسک و مواد ضدعفونی کننده در میان ۳۰۰ خانواده نیازمند و محروم این شهرستان توزیع شده است.

احمدرضا کمالی سروستانی چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با قدردانی از مساعدت استاندار فارس در زمینه یاری رسانی به اقشار محروم در مقابله با بیماری کرونا افزود: خیرین و نیک اندیشان شهرستان استهبان در قالب سازمان های مردم نهاد و گروه های جهادی نیز اقلام خوراکی همچون گوشت و مواد غذایی در اختیار این خانواده ها قرار دادند.
وی ارزش ریالی بسته های اهدایی به خانوارهای نیازمند را حدود پنج میلیون ریال عنوان کرد و گفت: توزیع هدایای استاندار و کمک های خیرین در میان محرومان این شهرستان ادامه دارد.
فرماندار استهبان ضمن قدردانی از همراهی مردم شهرستان با طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: افرادی که کسب و کار آنها از شیوع کرونا دچار آسیب شده است نیز از حمایت هایی برخوردار خواهند شد.
شهرستان استهبان در شرق استان فارس واقع است.
استاندار فارس پیش از این بر تامین و توزیع اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده در مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین تاکید کرده بود.
عنایت الله رحیمی ۱۵ اسفندماه پارسال در دستوری به مدیرکل دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استانداری فارس از وی خواست اقدامات لارم برای توزیع این اقلام در این مناطق را انجام دهد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه اقلام بهداشتی و مورد نیاز برای پیشگیری از شیوع کرونا باید در اختیار اقشار مختلف قرار گیرد، گفت: دفتر اجتماعی استانداری فارس توزیع این اقلام در میان زنان خود سرپرست، کودکان کار و سایر افرادی که در محلات کمتر برخوردار ساکن هستند را در دستور کار قرار دهد و بر اجرای دقیق این دستور العمل نظارت داشته باشد.
اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی که طرحی ملی و همراه با تدابیری برای شکستن زنجیره شیوع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار