توصیه امام جمعه تبریز به رئیس جدید قوه قضائیه؛ برخورد باصلابت با دانه درشت ها

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
توصیه امام جمعه تبریز به رئیس جدید قوه قضائیه؛  برخورد باصلابت با دانه درشت ها
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی الزامات انقلابی بودن را سپردن کارها به انقلابیون، قاطعیت در برخورد با جرایم و برخورد باصلابت در مقابل دانه درشت ها دانست.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در خطبه های امروز نماز جمعه تبریز با اشاره به فرمایشات بسیار مهم و کلیدی رهبر معظم انقلاب در دیدار با مجلس خبرگان در قالب 11 دوگانه اظهار داشت: ایشان تاکید داشتند که باید نسبت به در پیش بودن آینده بهتر و رفع گرفتاری ها و مشکلات به مردم امید داده و با بسیج تمام تجهیزات و امکانات، خودمان را در مقابل دشمن تجهیز کنیم. 
وی با اشاره به موضوع پرهیز نیروهای داخلی از صف آرایی در مقابل هم، ادامه داد: نیروهای داخلی باید با وحدت در مقابل دشمنان و استکبار جهانی صف آرایی کرده و خدایی نکرده در مقابل هم قرار نگیرند و ذکر خداوند متعال را از یاد نبرده و همدیگر را دعا کنیم. 
امام جمعه تبریز با اشاره به لزوم دارا بودن برخورد چاره جویانه و نه برخورد مأیوسانه در مقابله با مشکلات، خاطرنشان کرد: تدبیر، دقت نظر، جلوگیری از سهل انگاری و بی توجهی به برخی مسائل و استفاده از فرصت ها و برنامه ریزی برای رفع تهدیدها را از یاد نبریم.
وی با اشاره به سفر 3 روزه رئیس جمهور ایران به کشور دوست و همسایه عراق، این سفر را دارای دستاوردهای مهمی دانست و یادآور شد: در این سفر توافقاتی در زمینه صدور ویزای رایگان، ایجاد شهرک های صنعتی، افزایش حجم مبادلات بازرگانی و به هم پیوستن شکبه ریلی دو کشور میان مقامات ایران و عراق حاصل شد. 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، سفر رئیس جمهور کشورمان به عراق را نقطه عطفی در روابط دو کشور دانست و گفت: خصوصا در شرایط کنونی این سفر نقش زیادی در توسعه روابط دو کشور داشته و نشان داد تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران نتوانسته ...

[ مشاهده متن کامل توصیه امام جمعه تبریز به رئیس جدید قوه قضائیه؛ برخورد باصلابت با دانه درشت ها خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم