قزوین – ایرنا – مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با توجه به شعار جهش تولید ۹ سرمایه گذار جدید در زمینه تولید آب آشامیدنی، بسته بندی قند و شکر، خوراک آماده آبزیان، دام و طیور، میوه خشک، قهوه و فراورده های آن و روغن موتور در شهرک های صنعتی قزوین جذب شده است.

حمیدرضا خانپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۳۹ سرمایه گذار دیگر نیز در پشت خط واگذاری زمین هستند که از این تعداد، ۱۳ مورد در شهرک صنعتی خرمدشت، ۱۲ فقره در شهرک صنعتی لیا، ۲ مورد در شهرک صنعتی حکیمیه، یک مورد در شهرک صنعتی کاسپین ۱، سه فقره در کاسپین ۲، چهار مورد در شهرک صنعتی اسفرورین، یک فقره در شال، یک مورد در طارم،یک مورد در شهرک صنعتی حیدریه و یک فقره در دانسفهان درخواست خود را برای دریافت مجموعا ۵۲ هکتار زمین ثبت کرده اند.
وی اضافه کرد: با توجه به تعطیل بودن ادارات تمامی کارهای اداری سرمایه گذاری، بررسی اهلیت سرمایه گذاران و ... از طریق شبکه مجازی و وب سایت طراحی شده در این زمینه انجام می شود تا کارهای سرمایه گذاری در سال جهش تولید متوقف نشود.
خانپور با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال گذشته برای جذب سرمایه گذاران، افزود: در سال رونق تولید، ۱۰۷ سرمایه گذار داخلی و خارجی در ۲۴۱ هکتار از اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شدند که نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۷ یک و نیم برابر رشد داشت.
این مسوول گفت: این طرح ها با ۱۶ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری هم اکنون در مرحله ساخت و ساز بوده و در صورت راه اندازی زمینه اشتغال چهار هزار و ۵۰ نفر را فراهم خواهند کرد.
وی اضافه کرد: در سال جاری با توجه به نامگذاری سال به جهش تولید باید تمام تلاش و توان خود را برای جذب سرمایه گذاران جدید و برنامه ریزی و مهیا کردن زیرساخت ها در این زمینه به کار بگیریم و گام های عملیاتی و جدی را در راستای تحقق شعار سال و ایجاد رونق اقتصادی و اشتغالزایی برداریم.
خانپور افزود: در سال جاری ارائه مشوق های جدید، آماده سازی زیرساخت ها، راه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار