۴۵ وب سایت جذاب یا کاربردی که از وجودشان خبر ندارید

لوگوی جام جم آنلاین جام جم آنلاین . دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۴۲
در این مقاله، وب سایت های جذاب و کاربردی یا سرگرم کننده ای را معرفی می کنیم که کمتر کسی از وجودشان خبر دارد. با زومیت همراه شوید.

به گزارش جام جم آنلاین از زومیت، بد نیست بدانید که درحال حاضر، بیش از ۱٫۷۵ میلیارد وب سایت وجود دارد؛ پس هرچه هم که در اینترنت گشت وگذار کرده باشید، امکان ندارد همه ی وب سایت های جذاب و کاربردی را دیده باشید. همیشه گزینه های دیگری هم وجود دارد که می توانید به پوشه ی بوک مارک های خود اضافه کنید.
در این مقاله، قصد داریم ۴۵ وب سایت جذاب را معرفی کنیم که به احتمال زیاد از وجودشان خبر ندارید. در نظر داشته باشید که این وب سایت ها به ترتیب حروف انگلیسی معرفی شده اند.
10MinuteMail
برای استفاده از خدمات اکثر وب سایت ها و اپلیکیشن ها باید در آن ها ثبت نام کنید. این ثبت نام فقط برای این است که لینک فعال سازی حساب کاربری برایتان ایمیل شود. بااین حال، مشکل آنجایی است که شرکت ها پس از به دست آوردن ایمیلتان، ارسال ایمیل های تبلیغاتی آزاردهنده را شروع می کنند. اگر این موضوع برایتان مهم است و می خواهید ایمیلتان را از این پیام های تبلیغاتی خالی نگه دارید، از وب سایت 10MinuteMail استفاده کنید. 10MinuteMail همان طورکه از نامش پیدا است، سرویسی برای ساخت ایمیل موقت است که فقط ۱۰ دقیقه اعتبار دارد.
360Gigapixels
یکی از وب سایت های جذاب جهان که تصاویر چند گیگاپیکسلی پانورامای ۳۶۰ درجه از شهرهای معروف جهان مثل لندن و نیویورک را دراختیارتان قرار می دهد.
A Soft Murmur
وب سایتی کاربردی که در آن می توانید با حرکت چند اسلایدر، صدای آرامش بخش مدنظرتان را ایجاد کنید. برای مثال، می توانید با حرکت اسلایدر باران و رعدوبرق، حس کار کردن در روز بارانی را شبیه سازی کنید.
Adobe Color
این وب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار