با توجه به اینکه ویروس کرونا باعث افت در ساخت فیلم ها شده است اما تهیه کنندگان و کارگردانان سعی بر این دارند تا از اکران آنلاین صرف نظر کنند و فیلم ها را در سینما روی پرده ببرند ولی با این کار نمی توان درباره میزان فروش فیلم ها در سینما تصور روشنی داشت.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، سینما رفتن و فیلم دیدن از قدیم با مخاطبان زیادی همراه بوده است و یکی از بهترین سرگرمی های مردم به شمار می رود اما امروزه که به علت شیوع ویروس کرونا شرایط تغیر کرده وکاهش مخاطب سالن ها عملا روی تولید تاثیر گذار بوده و تولیدات سینما روبه کاهش رفته و شاید در این رابطه بتوان گفت به رغم شکست آکران آنلاین ،سریال های شبکه ی خانگی سود زیادی زیادی کرده اند.
در گفت و گو باچند کار شناس این موضوع را مورد بررسی قرار داده ایم که در ادامه می خوانید
علی سرتیپی: با قاطعیت به دنبال اکران فیلم در سینما هستیم!/ اصلا اکران آنلاین فیلم برای ما معنا ندارد!
علی سرتیپی، تهیه کننده سینما، درباره وضعیت سینما و تولیدات فیلم در شرایط کرونا به خبرنگار فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا گفت: به ناچار منتظر هستیم تا این شرایط به پایان برسد و امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق رخ دهد، بدون شک وضعیت پیش آمده از کرونا هم بالاخره تمام می شود، سینما به زودی فیلم های خوبی را اکران می کند و مردم هم می توانند به سینما بیایند تا فیلم های روی پرده را تماشا کنند.
این تهیه کننده سینما همچنین عنوان کرد: ما همچنان به اکران فیلم در سینما فکر می کنیم، ساخت فیلم امروز هزینه های بالایی دارد و اکران آنلاین نمی تواند فروش قابل قبولی برای فیلم های سینمایی داشته باشد؛ اصلا اکران آنلاین فیلم برای ما معنا ندارد چراکه قابل مقایسه با اکران در سینما نیست. در نتیجه ما با قاطعیت به دنبال اکران فیلم در سینما هستیم و امیدواریم این روزهای سخت هم زودتر بگذرد.
سید غلامرضا موسوی: بحران کرونا به شبکه نمایش خانگی رونق داده است / چشم اندازی برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار