مارکا در گزارشی با استناد به فرانس فوتبال مدعی شد که او می تواند به بهترین مدافع وسط تاریخ فوتبال لقب گیرد.

به گزارش مشرق ، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا مراسم توپ طلا لغو شد. پس از مدتی فرانس فوتبال به این فکر افتاد که به بهترین تیم 11 نفره تاریخ فوتبال جایزه اهدا کند.
پس از این اتفاق فرانس فوتبال از نامزدها در هر بخش نام برد و در سیستم 3-4-3 می خواهد با نظر 170 نماینده بهترین ها را مشخص کند. در پست دفاع وسط سرخیو راموس نیز در لیست بازیکنان بهترین در تاریخ به چشم خورد.
راموس در کنار اسطوره های خط دفاعی مثل بکن باوئر، فرانکو بارسی، فابیو کاناوارو، مارسل دسایی، رونالد کومان، بابی مور، دنیل پاسارلا، ماتئوس سامر و گائتانو اسکیرا قرار گرفت.
برنده دفاع وسط در «تیم رویایی» قرار است در ماه دسامبر (آذرماه) مشخص گردد.
بیشتر بخوانید:
مارکا پس از درخشش راموس در ترکیب رئال مادرید مقابل بارسلونا مدعی شد که او بایدبهترین دفاع وسط تاریخ باشد.
مارکا نوشت که حضور راموس در ترکیب تیم رویایی فرانس فوتبال نشان می دهد که لیاقت بهترین شدن را دارد و اگر رای بیارد به بهترین دفاع وسط تاریخ شناخته می شود.
مارکا نوشت او تنها بازیکنی در این پست است که هنوز فوتبال بازی می کند. او بازیکنی است که ضمن کیفیتش در خط دفاعی، بودنش یک انگیزه برای تیم است.
مارکا از متن فرانس فوتبال برای راموس استفاده کرد و اظهار داشت که لایق بهترین شدن است.
فرانس فوتبال در توصیف راموس برای نامزد کردنش نوشت: تاثیری که این مدافع در تیم می گذارد را در گذشته به این شکل ندیده بودیم. این حضور او شاید باعث شده تا راموس یک دفاع منحصربفرد باشد. تیمی که راموس را داشته باشد 2 رفتار از خود نشان می دهد. یک اینکه راموس در ترکیب است و تیم می برد و دو اینکه راموس در ترکیب نیست و تیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار