نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نه مجلس و نه استان جای شوآف نیست، گفت: وضعیت نامناسب معیشتی امروز مردم حاصل حرف های تبلیغاتی به جای عمل کردن است.

محمد رشیدی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اشاره به اهمیت کار گروهی و مشورتی، اظهار داشت: در صورت انجام کارها به صورت تخصصی و شورایی خروجی آن ها بسیار خوب خواهد شد.
وی علت عضویت خویش در کمیسیون کشاورزی مجلس را در درگیر بودن بخش عظیمی از استان کرمانشاه در موضوع کشاورزی عنوان کرد و گفت: بسیاری از مشکلات سال ها در این حوزه انباشته شده است و این باعث شد من در این کمیسیون عضو شوم.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در خصوص ایجاد یک کارگروه در حوزه کشاورزی استان، گفت: قصد ندارم که یک کارگروه در استان تشکیل دهم و پس از مدتی رهایش کنم؛ کما اینکه در دوره های قبل نمایندگانی بودند که کارگروه هایی را تشکیل دادند ولی رها کردند.
وی تصریح کرد: همان طور که در بازدید از روستاهای منطقه سرفیروزآباد گفتم، هر مدیری که پیگیر امور نباشد و کارها را به نتیجه نرساند باید کنار برود.
رشیدی با بیان اینکه ما آمده ایم برای مردم کار کنیم و نه مجلس و نه استان جای شوآف (خودنمایی کردن) نیست، افزود: وضعیت نامناسب معیشتی امروز مردم حاصل حرف های تبلیغاتی به جای عمل کردن است.
وی علت ایجاد انحصار و رانت در کشور را کار نکردن برای مردم و عدم مردمی سازی بسیاری از امور عنوان کرد و ادامه داد: در استان باید کمیته های فعال و شوراهای مشورتی راه اندازی کرد تا بسیاری از دستور کارهای کمیسیون های مجلس از طرف استان ما مطرح شود.
این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصل کار نمایندگان در سطح ملی است، گفت: متاسفانه چون سیستم های اجرایی کشور ما ضعیف عمل کرده و تبعیض روا داشته اند، مردم برای رفع مشکلات به نمایندگان پناه می ...

عناوین مهم خبری