به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه امروز تهران با اشاره به آیاتی از سوره قیامت افزود: اگر اهل تقوا باشیم هم در دنیا و هم در آخرت مایه برکت است.
وی گفت: کسانی که با تقوا خانواده را اداره می کنند زندگی گرمی دارند آن ها برای رضای خدا مبنای زندگی را بر عفو و گذشت قرار داده اند و یکدیگر را تحمل می کنند و سعه صدر را در وجود خود نهادینه کرده اند و تنگ نظر، کم حوصله و زودرنج نیستند.
خطیب موقت نماز جمعه تهران افزود: تقوای سیاسی بسیار مهم است ما چند روزی پشت این میز ها می نشینیم و همه چیز را از یاد می بریم حال سوال من این است که این میز ها مگر چقدر اعتبار و قیمت دارد و ما چه حاصلی از آن برده ایم؟ اگر انسان بداند همه چیز در دنیا امانت خداست این میز ها نیز برایش وحشتناک می شود چرا که حق این میز ها مردم، بیت المال و رسیدن به فریاد ملت است اگر این ها نباشد این میز ها اهمیتی ندارد.
وی ادامه داد: برخی عوض آن که خدمت کنند حاشیه سازی می کنند و عوض این که ملت اسلام را زیر یک پرچم واحد قرار دهند پرچم های بدلی و انحرافی درست می کنند و عوض این که مردم را دلگرم به کشور و انتخابات کنند، آن ها را بی اعتبار می کنند. آیا وجدانشان، آیا فطرتشان، آیا عقلشان و آیا دین شان به آن ها چه می گوید؟ چرا برخی این طور رفتار می کنند مگر فاصله بین ما و مرگ چقدر است؟
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی تاکید کرد: ما همواره باید سپاسگزار خداوند متعال باشیم و در همه امور باید بدهی خود را با خدا تسویه کنیم، زیرا خداوند دم به دم به ما نعمت داده و ما غرق در نعمات الهی هستیم این انقلاب نیز یک نعمت بود ۴۰ سال است که در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار